خبرگزاری علم و فناوری

مسئول علمی و پژوهشی منطقه ۱۵ تهران خبر داد؛

آغاز شناسایی و استعداد یابی نخبگان درمنطقه ۱۵ تهران

با راه اندازی مرکز رشد و خلاقیت در ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ، بستر مناسب در جهت در جذب افراد مستعدو توانمند علمی مهیا شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ مسئول بسیج علمی و فناوری ناحیه مالک اشتر در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری گفت؛ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج به همه بسیجیان حماسه آفرین و آماده به خدمت. و تشکر از فرمانده  ناحیه به جهت حمایت در راه اندازی  مرکز رشد منطقه ۱۵، باتوجه به پتانسیل و استعدادهای نهفته و آشکار علمی و فناوری در جمعیت بسیج و  ساکنین که  در منطقه  وجود دارد و با عنایت به راه اندازی مرکز رشد و خلاقیت در  ناحیه مالک اشتر ، زمان مناسب در  جذب افراد مستعدو  باقابلیت(کار آفرینی،مخترع و مبتکر) جوان و نوجوان مهیا شد.

وی در ادامه افزود :معاونت علمی پژوهشی ناحیه مالک اشتر با فراخوان عمومی در سطح رده ها سعی در هموار نمودن شرایط برای ایجاد انگیزه در جوانان و نوجوانان با هدف  کسب و رشد مهارت‌هایی که در رونق تولید مفید هستند دارد. لذا برمبنای دستور کار سازمان  علمی پژوهشی سپاه تهران بزرگ در حمایت از  داوطلبان برای تبدیل انرژی بالقوه علمی  به بالفعل علمی  با دعای خیر شهدای علمی اقدام به افتتاح ' مرکز رشد و خلاقیت شهید احمدی روشن، بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج،در 6 آذر نمودو  با امید به آینده ای روشن برای همه جوانان، تلاش در ادای سهم خود دارد.

وی در پایان گفت :در راستای رشد علمی  نیروی  پایگاه بسیج ، طبق بررسی کارشناسان مربوطه چهارمین پایگاه علمی از  ناحیه مالک اشتر جمعی حوزه 329 قمربنی هاشم (ع) در تاریخ 6 آذر بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مادر شهید اسکندرلو که نام شهید زینت بخش این پایگاه است و نیز معاونت محترم علمی پژوهشی تهران بزرگ و فرمانده ناحیه مالک اشتر و جمعی از مسولین حوزه و پایگاه افتتاح گردید.

زمان انتشار: سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹:۰۹

شناسه خبر: 83800

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب