حضور ۹ تیم از مخترعین جمهوری اسلامی ایران در جشنواره بین المللی اختراعات و طراحی تایوان

جشنواره بین المللی اختراعات و طراحی تایوان با حضور ۲۶ کشور جهان در تاریخ ۱۵ الی ۱۷ آذر ماه مصادف با ۶ الی ۸ دسامبر در شهر کائوشینگ برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری در این دوره تعداد ۹ طرح از جمهوری اسلامی ایران در کلاس های مهندسی مکانیک ، برق و کامپیوتر،‌مهندسی مواد ، مهندسی پزشکی و زیست فناوری و ورزشی حضور پیدا خواهند کرد.

مهران خسروانی با اشاره به اینکه در این رویداد طرح‌ های نوآورانه از سراسر دنیا شرکت خواهند کرد، گفت: «این رویداد فرصت مناسبی برای ارائه طرح‌ های پژوهشگران ایرانی و حضور در عرصه ‌های مهم بین‌المللی برای تبادل علمی و کسب اطلاع از دستاوردهای پژوهشی سایر کشورهای جهان است.»
نماینده سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در ایران افزود: با توجه به هزینه های شرکت در رویدادهای خارجی با هماهنگی ها انجام شده جشنواره جهانی اختراعات و نوآوری خیام در تاریخ ۱۶ الی ۱۸ اسفند ۹۸ با حضور ریاست و نمایندگان سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان  و مخترعین کشورهای مختلف جهان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد و فرصتی برابر برای تمامی افراد جهت شرکت در رویداد های بین المللی مهیا خواهد شد.
علاقمندان جهت ثبت نام و حضور در این رویداد بین المللی می توانند به سایت جشنواره به نشانی khayyamfestival.com  مراجعه نمایند.

زمان انتشار: سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹:۵۵

شناسه خبر: 83810

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب