خبرگزاری علم و فناوری

رئیس بسیج علمی، پژوهشی خوزستان:

دولت باید در سهمیه بندی بنزین به افکار عمومی احترام می گذاشت/ضرورت دیده شدن جیب و سفره مردم در تصمیمات دولتمردان

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان با تاکید بر این نکته که اگر دولت به افکار عمومی احترام می گذاشت خیلی بهتر بود، تصریح کرد: عده زیادی از اقشار مختلف این طرح ناراضی بودند که دولت آنها را نادیده گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، نشست مسئولان علمی و پژوهشی نیروهای مسلح مستقر در استان خوزستان به میزبانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان برگزار شد.

در این نشست عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان ضمن خوش آمد به مسئولان علمی و پژوهشی نیروهای مسلح به برخی از رویدادهای مهم کشور اشاره کرد.

دولتمردان باید با مردم درباره بنزین صحبت می کردند

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در ابتدا با ادای احترام به مقام شامخ شهدا اظهار کرد: یاد و خاطره شهدای عزیز امنیت به ویژه دو شهید خوزستانی یعنی شهید رضا صیادی و شهید اکبر مرادی را گرامی می داریم.

وی در ادامه با اشاره به طرح سهمیه بندی دوباره بنزین از سوی دولت بیان کرد: کار خوبی انجام شد و ضرورت داشت ولی باید قبل از آن دولتمردان باید با مردم درباره این طرح صحبت می کردند.

بابااحمدیان با تاکید بر این نکته که اگر دولت به افکار عمومی احترام می گذاشت خیلی بهتر بود، تصریح کرد: عده زیادی از اقشار مختلف این طرح ناراضی بودند که دولت آنها را نادیده گرفت.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود به اغتشاشات به وجود آمده بعد از سهمیه بندی از سوی دولت نیز اشاره کرد و گفت: بعد از این اقدام مردم با تجمعاتی نارضایتی خود را از اجرای این طرح اعلام کردند ولی برخی نیز آماده بودند که این اجتماعات را به هم بزنند و خرابکاری کنند.

وی با اشاره این نکته که چرا باید دولت با احساسات مردم بازی کند؟ خاطرنشان کرد: در این جریانات متاسفانه قبح خیلی چیزها شکسته شد که خیلی خطرناک است.

نظام اسلامی در قضیه سهمیه بندی بنزین خیلی هزینه داد

بابااحمدیان با یادآوری این نکته که نظام اسلامی در قضیه سهمیه بندی بنزین خیلی هزینه داده است، بیان کرد: با قبح شکنی هایی که در این جریانات صورت گرفت اتفاقات بعدی خیلی خطرناک تر است زیرا این آتش هنوز فروکش نکرده است.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان با غلط توصیف کردن تصمیم دولت در سهمیه بندی بنزین عنوان کرد: مسئولان باید در تصمیمات خود جیب و سفره مردم را ببینند تا آنها متضرر نشوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری نشست مسئولان علمی و پژوهشی نیروهای مسلح مستقر در استان خوزستان گفت: امیدوارم این جلسات مستمر باشد.

بابااحمدیان در ادامه به مزیایای برگزاری نشست مسئولان علمی و پژوهشی نیروهای مسلح مستقر در استان خوزستان اشاره کرد و ادامه داد: این جلسات همدلی را بین نیروهای نظامی و انتظامی بیشتر می کند.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان تاکید کرد: مسئولان علمی و پژوهشی نیروهای مسلح تلاش کنند ظرفیت های علمی این نیروها در استان بیشتر دیده شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵:۴۲

شناسه خبر: 83935

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب