خبرگزاری علم و فناوری

درخشش ناحیه مقاومت سپاه بقیه الله (عج) شیراز در جشنواره جهادگران علم و فناوری

ناحیه مقاومت سپاه بقیه الله(عج) شیراز موفق به کسب ۳ رتبه برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری استان فارس شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله (عج) شیراز بعنوان بزرگترین،  پر ماموریت ترین و راهبردی ترین ناحیه استان فارس و جز 10 ناحیه مقاومت بزرگ کشور قلمداد می گردد و همین بزرگی هم نیازمند مدیریتی قوی و اثر گذار و راهبردی می باشد و از طرفی نیز انتظارات و توقعات فراوانی در کیفیت برنامه ها و اقدامات این ناحیه نیز وجود  دارد.

هر ساله در تمامی استان ها جشنواره جهادگران علم و دانش همزمان با هفته بسیج در کشور برگزار می گردد  و امسال نیز شاهد برگزاری این جشنواره با حضور کلیه نواحی مقاومت از سراسر استان فارس و همچنین کلیه  سازمان های اقشار بسیج بوده ایم.

هدف از برگزاری این جشنواره تجلیل از برگزیدگان در زمینه های مدیریت علمی، اختراعات، ابتکارات، نوآوری، مقالات ، پژوهش، ایده های نوین و برترین های علمی استان می باشد.

در جشنواره جهادگران علم و فناوری استان فارس امسال ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله (عج) شیراز با کسب 3 عنوان برتر، جز نواحی پر افتخار و پیروز این جشنواره بود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ ناحیه مقاومت بقیه الله (عج) مفتخر به کسب عناوین ذیل گردید؛

کسب عنوان فرمانده ناحیه برتر استان فارس  توسط سرهنگ مجید علیپور، به دلیل نگاه ویژه به مقوله علم و دانش و رتبه اول اشراف علمی و پژوهشی

 

کسب عنوان مدیر برتر علمی استان فارس  توسط مهندس محمد رحمانی؛  به خاطر مدیریت قوی علمی و انجام کامل ماموریت های محوله و همچنین ابتکارات مدیریتی در حوزه علم و دانش  

 

کسب عنوان خانه نخبگان برتر  توسط دکتر علیرضا عبداله زاده فرد به دلیل احصا مشکلات در حوزه شهرسازی و ارائه 19 مقاله در قالب تزهای دکترا

 

افتخارات کسب شده این ناحیه که جزو عناوین اصلی و اساسی این جشنواره نیز محسوب می گردد که قطعا مرهون همدلی و صمیمیت و عزم راسخ در جهت پیشرفت علمی و ایجاد یک جهش چشمگیر در زمینه فناوری می باشد .

این جشنواره با حضور مهمانان ویژه همچون دکتر قدیانی مشاور علمی فرمانده کل سپاه پاسداران، سرهنگ قاسم علیپور معاون پشتیبانی سپاه فجر، سرهنگ قاسمی رئیس سازمان بسیج علمی فارس، روسای سازمان های بسیج دانشجویی، کارگری،فرهنگیان و همچنین رئیس شرکت هواپیمایی آسمان جهت تقدیر از برگزیدگان برگزار شد.

 

خبرنگار: سامان معرف

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵:۱۹

شناسه خبر: 83964

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب