خبرگزاری علم و فناوری

کارگاه آموزشی تجربه نگاری در منطقه ۱۵ برگزار شد

کارگاه آموزشی تجربه نگاری و مسابقه دانشی از توصیه های رهبر معظم انقلاب پیرامون اهمیت علم آموزی و نیاز کشور در پیشرفت علم و دانش در منطقه ۱۵ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ مسئول بسیج علمی و فناوری ناحیه مالک اشتر گفت:به مناسبت هفته پژوهش، معاونت دانش پژوهش ناحیه مالک اشتر اقدام به برگزاری مسابقه دانشی از توصیه های رهبر معظم انقلاب پیرامون اهمیت علم آموزی و نیاز کشور در  پیشرفت علم و دانش، نمود. ضمنا با نصب تراکتهایی با محتوای علمی  از احادیث و روایات، در محیط داخلی ساختمانها در نشر این شعائر اقدام نمود.

وی در ادامه افزود:ر روز دوشنبه از سومین روز هفته پژوهش با برگزاری کارگروه‌های تجربه نگاری، نتایج مطلوبی بدست آورده که  جلسه جمعبندی  به ریاست فرمانده محترم ناحیه جناب سرهنگ  مغرور ی برگزارگردید.  کارگاه تجربه نگاری در قالب 2کارگروه باحضور برادران و 1کارگروه با حضور خواهران انجام شد و در ادامه تعدادی از تجربه های نگارش شده مورد بررسی عموم حاضرین قرار گرفت.

مسئول بسیج علمی ناحیه مالک اشتر  در پایان گفت :در چهارمین روز هفته پژوهش ناحیه مالک اشتر در دومرحله اقدام به برگزاری  کارگاه تجربه نگاری ویژه فرماندهان پایگاهها و پیشکسوتان بسیجی با حضور خواهران در وقت  صبح و برادران در وقت عصر نمود.. هدف از این برنامه ها شناسایی تجربه های موفق و موثر در ماموریت‌های بسیج و  تهیه و تنظیم آنها درکتاب تجربه های موفق بسیج میباشد. تا گامی مفید در   ثبت و انتقال مهارت‌های مدیریت در بسیج به نسل آینده باشد. این کارگاه‌ها به ریاست سرهنگ پاسدار  مغرور ی فرمانده ناحیه   و دبیری معاونت دانش پژوهش  ناحیه مدیریت شد. در هردو کارگاه ضمن آموزش روش ثبت تجربه، حاضرین تجربیات خود را در عرصه های گوناگون  تربیتی، کارآفرینی، اردوهای راهیان نور، حوادث طبیعی،ترویج عفاف و حجاب، محرومیت زدایی، مردم داری بسیج  و.... رابیان نمودند.

 

زمان انتشار: شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰:۵۳

شناسه خبر: 84305

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب