حمایت بیشتر نمایشگاه «ایران ساخت» از مدارس دولتی و غیرانتفاعی

رئیس هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی «ایران‌ساخت» گفت: در حال ارائه تمهیداتی هستیم که بتوانیم حمایت‌های بیشتری از آ‌موزش و پرورش و مدارس دولتی و غیرانتفاعی داشته باشیم که آنها هم بتوانند از محصولات ارائه شده در نمایشگاه ایران‌ساخت بهره‌مند شوند.

پیمان صالحی رئیس هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی «ایران‌ساخت» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس درباره چگونگی استقبال بازدیدگنندگان و میزان فروش در هفتمین نمایشگاه ایران ساخت اظهار داشت: بعد از ۶ دوره‌ای که سپری کردیم سیستم فنی، مالی و کارگزاری ما در کارشان زبده‌ شده‌اند و کار را به خوبی انجام دادند؛ امسال نمایشگاه با نظم خیلی خوبی برگزار شد. 

* ارائه بیش از 2 هزار لوازم جانبی در نمایشگاه ایران‌ساخت

وی افزود: امسال بیش از ۹ هزار محصول و بیش از ۲ هزار لوازم جانبی در نمایشگاه ایران ساخت ارائه شد و بیش از ۳۵۰ شرکت حضور داشتند و تا این لحظه بیش از  ۲ هزار میلیارد تومان پیش فاکتور صادر شده ا ست. 

رئیس نمایشگاه ایران ساخت خاطرنشان کرد: هر سال بخشی از پیش‌فاکتورها قطعی می‌شود، در حال حاضر نمی‌توانیم درباره فروش صحبت کنیم چون پیش‌ فاکتورها به تازگی صادر شده است و به سمتی می‌رویم که باید قراردادها منعقد شود و دانشگاه‌ها پول را پرداخت کنند که در واقع صدور پیش‌فاکتورها تا اردیبهشت‌ ماه صورت می‌گیرد.

* فعالیت دائمی نمایشگاه ایران‌ساخت

صالحی گفت: یک سال است که نمایشگاه به صورت دائمی به فعالیت خود ادامه می‌دهد یعنی این نمایشگاه تا نمایشگاه سال بعد  ادامه دارد و خرید و فروش محصولات انجام می‌شود و سایت باز است و محصولات جدید نیز ثبت می‌شوند، ۴ روز محصولات را به نمایش می‌گذاریم که دیدار بصری داشته و اثرگذار باشند، بنابراین مطمئن باشید این ۲ هزار میلیارد فروش خیلی بیشتر خواهد شد و به حداقل دو برابر پیش‌فاکتورها خواهد رسید. 

وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم علاوه بر تمام سازما‌ن‌هان،‌ دانشگاه‌ها،‌ مراکز علمی،‌ دانشگاه‌ آزاد و دانشگاه علمی و کاربردی  تمام تجهیزات آزمایشگاهی و دانشگاهی را بر سر میزی که دانشجویان بر روی آن نشسته‌‌اند برسانیم و دیگر مهم نیست که این بخش خصوصی یا دولتی است. 

* حمایت‌های بیشتر از مدارس دولتی و غیرانتفاعی 

رئیس نمایشگاه ایران ساخت در مورد اتفاق خاصی که امسال در هفتمین نمایشگاه ایران ساخت رخ داده است اظهار داشت: هم مراکز دولتی و هم مراکز خصوصی دانشگاه‌ علمی و کاربردی می‌توانند از تخفیف‌های ۱۰ تا ۵۰ درصدی که در نمایشگاه در نظر گرفته شده استفاده کنند شامل دانشگاه غیرانتفاعی هم می‌شود و در حال حاضر سعی در ارائه تمهیداتی داریم که بتوانیم حمایت‌های بیشتری از آموزش و پروش و مدارس دولتی و غیرانتفاعی داشته باشیم که آنها هم بتوانند از محصولاتی که در نمایشگاه ارائه می‌شود خرید انجام دهند، 

صالحی گفت: با وزیر آموزش و پرورش هم جلسه‌ای درباره نحوه حمایت از آموزش و پرورش داشتیم که به زودی اعلام می‌شود.

زمان انتشار: پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱:۵۱

شناسه خبر: 84525

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب