با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه

پیکر پاک شهید مجتبی عباس نژاد در اهواز تشییع شد/وداع جانسوز مردم اهواز با نخبه علمی

پیکر پاک شهید مجتبی عباس ‌نژاد از شهدای حادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی و دانشجوی رشته الکترونیک دیجیتال در دانشگاه تورنتو کانادا با حضور اقشار مختلف مردم، دانشجویان و اساتید دانشگاه در اهواز تشییع شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، آئین تشییع پیکر پاک شهید مجتبی عباس ‌نژاد از شهدای حادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی و دانشجوی رشته الکترونیک دیجیتال در دانشگاه تورنتو کانادا با حضور اقشار مختلف مردم، دوستان، آشنایان، وابستگان، فامیل، همسایگان، بستگان، همشهریان و هم استانی ‌ها در اهواز برگزار شد.

این برنامه در فضایی آکنده از حرن و اندوه در اهواز برگزار شد که جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بسجیان در آن شرکت کردند.

جمعی از دانشجویان رشته های مختلف و اساتید دانشگاه نیز در این برنامه شرکت کردند و خانواده دانشجوی شهید مجتبی عباس نژاد را مورد تفقد قرار دادند..

همچنین جمعی از فرماندهان و نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی نیز در آئین تشییع پیکر پاک دانشجوی شهید مجتبی عباس‌نژاد از شهدای حادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی حضور یافتند و به این شهید عزیز ادای احترام کردند.

عبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان، عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان نیز در تشییع پیکر پاک و مطهر شهید مجتبی عباس‌ نژاد از شهدای حادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی حضور یافتند و با خانواده این شهید ابراز همدردی کردند.

همچنین خانواده سردار شهید محمدرضا علیخانی از شهدای مدافع استان خوزستان خوزستان نیز در این برنامه شرکت کردند و یاد و خاطره شهید مجتبی عباس ‌نژاد را گرامی داشتند.

جمعی از دوستان شهید مدافع حرم حمیدرضا فاطمی‌اطهر و دانشجوی شهید حجت الله رحیمی نیز در تشییع پیکر پاک و مطهر شهید مجتبی عباس ‌نژاد حضور یافتند و به این شهید ادای احترام کردند.

خانواده سرباز شهید سینا آقاجری از شهدای مظلوم 31 شهریور اهواز نیز در آئین تشییع پیکر مطهر دانشجوی شهید مجتبی عباس ‌نژاد حضور یافتند.

در این آئین حجت الاسلام والمسلمین میراحمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز بر پیکر شهید مجتبی عباس ‌نژاد نماز اقامه کرد و پس از آن خانواده اش با او وداع کردند.

پس از برگزاری آیئن تشییع پیکرپاک و طهر شهید مجتبی عباس ‌نژاد در قطعه یک گلزار شهدای اهواز در نزدیکی تربت پاک سردار شهید سید حمید تقوی فر و سردار شهید بهروز غلامی آرام گرفت.

دانشجوی شهید مجتبی عباس ‌نژاد فرزند غلامحسین است که در سال 1372 دیده به جهان گشود و از دانشجویان ورودی سال 1390 در رشته کارشناسی برق دانشگاه شهیدچمران اهواز بود.

این جوان خوزستانی امسال در مقطع دکترا در رشته الکترونیک دیجیتال در دانشگاه تورنتو کانادا تحصیل می کرد و برای دیدن خانواده خود به اهواز سفر کرده بود که در بازگشت در حادثه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی در روز چهارشنبه 18 دی ماه به شهادت رسید.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵:۰۴

شناسه خبر: 85188

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب