جشنواره دخترانه «کمند» خبرگزاری علم و فناوری - جشنواره دخترانه «کمند»
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می کند

جشنواره دخترانه «کمند»

جشنواره دخترانه « کمند» ویژه دانشجویان دختر دانشگاه های استان آذربایجان شرقی توسط دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در روزهای ۳۱ فروردین ، اول و دوم اردیبهشت ماه سال ۹۹ برگزار می شود و دختران دانشجو تا ۲۵ بهمن ماه امسال فرصت دارند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، دکتر بهلول قربانیان،معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در گفت گو با خبرنگار علم و فناوری گفت: جشنواره« کمند»  یک رویداد مهارت محور و نوآورانه دخترانه است که با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با محوریت توانمندسازی دختران دانشجو و حمایت از ایده ها و طرح های نوآورانه آنها برای اولین بار در 10 دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این رويداد آشنایی دانشجویان با مفاهیم کار، مهارت آموزی و کارآفرینی ،ایجاد ارتباط بین دانشجویان و شرکت های دانش بنیان و ایجاد فضای بانشاط در بین دانشجویان است.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ادامه داد: دانشجویان دختر تمامی  دانشگاههای استان آذربایجان شرقی می توانند آثار، ایده ها و دستاوردهای ارزشمند خود را جهت شرکت در رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر (تحت عنوان طرح کمند) ارسال نمایند.

دکتر قربانیان در مورد محورهای این جشنواره دخترانه خاطرنشان کرد: جشنواره« کمند» در محورهای صنایع دستی شامل(چرم،کیف،کفش،زیورآلات،کارهای چوبی و ...) تولیدات غذایی و خوراکی ،تکنولوژی و مهندسی، پوشاک، دوخت ،طراحی پارچه و لباس ،هنرهای تجسمی، گرافیک و چند رسانه ای ، فناوری اطلاعات( کارآفرینی از طریق شبکه های اجتماعی،دور کاری مجازی) آموزشی و تربیتی (خانواده،ورزش،کودک و سالمند) و محیط زیست شامل (تولیدات بازیافتی و ....) برگزار می شود .

وی در مورد برگزاری جشنواره رویداد کار،مهارت و نوآوری دانشجویان تمامی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی گفت: این جشنواره 31 فروردین، اول و دوم اردیبهشت ماه سال 00 در سالن دائمی نمایشگاه های دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می شود.

علاقه مندان تا 25 بهمن ماه 98 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 34327549-041تماس بگیرند.

  


 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲:۱۳

شناسه خبر: 85218

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب