اخلاق حسنه بارزترین خصوصیت سردار شهید سلیمانی خبرگزاری علم و فناوری - اخلاق حسنه بارزترین خصوصیت سردار شهید سلیمانی
خصوصیت بارز سردار شهید سلیمانی

اخلاق حسنه بارزترین خصوصیت سردار شهید سلیمانی

حجت‌الاسلام رضا نوری از اساتید برجسته اخلاق در خراسان شمالی در بیان خصوصیت اخلاق حسنه به عنوان بارزترین ویژگی سردار شهید سلیمانی گفت

در گفتگوی خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری با حجت الااسلام و المسلیمن نوری از اساتید برجسته اخلاق در خراسان شمالی گفت:در مورد شهید سلیمانی آنچه که مطرح می باشد اخلاق بسیار حسنه و نیک وی می باشد که با همان اخلاق حسنه توانست تمام نیروهای زیر مجموعه اش را جذب کند و با همان اخلاق حسنه مجموعه خودش را مدیریت کند و با همان اخلاق حسنه مردم به ایشان جذب شده بودند.

وی درادامه افزود:سردار سلیمانی با همان اخلاق حسنه وارد خانواده های شهدا می شد و با فرزندان شهدا برخورد می کرد، با بچه های کوچک شهدا که برخورد می کرد روی زانوهایشان می نشاندند و با همان روحیه گرم و بسیار خوبی که داشتند،بچه های شهدا احساس می کردند که پدرشان زنده شده و در کنارشان قرار گرفته است  و در کنار سردار آرامش پیدا می کردند.

 

وی همچنین تاکید کرد: شهید سلیمانی اخلاق حسنه را از نبی مکرم اسلام الگو گرفته بود که به فرموده قرآن کریم در مورد پیامبر که اگر اخلاق حسنه شما نبود مردم از اطرافت پراکنده میشدند.همانطور که پیامبر با اخلاق حسنه مردم را به دین اسلام متمایل کرد،سردار هم با همان اخلاق حسنه،مردم را به دفاع مقدس و مدافع حرم متمایل کرد،بسیجیان را به دور خود جمع کرد و به همراه آنان با نیت و اخلاص پاکی که داشتند سوریه و عراق را از دست داعش نجات دادند.

وی در پایان افزود: به امید روزی که سلیمانی های دیگر با همان اخلاق حسنه در جامعه بیشتر شود و به کمک آنها در کنار حضرت مقام معظم رهبری بتوانیم دین مبین اسلام را در جهان عزیز تر کنیم. ان شاءالله

زمان انتشار: پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰:۰۰

شناسه خبر: 85243

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب