برخی مسئولان در صدا و سیما به دنبال ناامید کردن مر خبرگزاری علم و فناوری - برخی مسئولان در صدا و سیما به دنبال ناامید کردن مردم هستند/مشکلات آب و فاضلاب اهواز حل می شود
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

برخی مسئولان در صدا و سیما به دنبال ناامید کردن مردم هستند/مشکلات آب و فاضلاب اهواز حل می شود

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: متاسفانه عده ‌ای از مسئولان با طرح برخی مسائل در صدا و سیما به دنبال ناامید کردن مردم از حل مشکل آب و فاضلاب هستند اما مردم باید امیدوار به حل این مشکلات باشند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، با بارش باران در مناطق مختلف استان خوزستان مشکلاتی برای ساکنان آنها ایجاد می شود که نمونه آن را در بارش های گذشته مشاهده کردیم.

به منظور پیشگیری از بروز مشکلات فراوان در پی بارندگی های آینده حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز تذکراتی را بیان کردند.

20 نقطه بحرانی فاضلاب در اهواز وجود دارد

در همین ارتباط نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در جمع مردم اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) اظهار کرد: در پیش‌ بینی‌ های سازمان هواشناسی خوزستان برای هفته آینده در استان خوزستان بارندگی پیش بینی شده است که با این خبر باید از هم اکنون خود را برای این بارندگی ‌ها آماده کنیم تا مشکلات کمتر شود.

وی با بیان اینکه استان خوزستان همچنان درگیر پیامدهای ناشی از سیل و بارندگی های گذشته است، تصریح کرد: هر چند وقت یکبار یک بحران به بحران های گذشته استان اضافه خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد در ادامه سخنان خود از تمام نیروهای جهادی مسئولان و اقشار مختلف مردم که در بحران در میدان کمک به سیل زدگان حضور داشتند قدردانی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این نکته که حدود یکصد نقطه در اهواز پس از بارندگی دچار آب گرفتگی می شود، تصریح کرد: باید در این نقاط پمپ هایی برای تخلیه آب و فاضلاب نصب شود تا مشکل را برطرف سازد.

امام جمعه اهواز شرایط در ۲۰ نقطه از شهر را بحرانی اعلام کرد و گفت: باید پمپ های قوی برای تخلیه آب و فاضلاب در مدت کوتاهی پس از بارندگی نصب شود تا مردم دچار مشکلات نشوند.

کیفیت آب شرب یکی از دغدغه‌ های مردم اهواز

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در ادامه سخنان خود برخی دیگر از مشکلات شهر اهواز را برشمرد و تاکید کرد: هم اکنون مسئله کیفیت آب شرب یکی از دغدغه‌ های مردم در نقاط مختلف شهر است که بر این اساس ما نیز به صورت هفتگی آب شرب را مورد بررسی قرار می‌دهیم و کنترل می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد در بخش پایانی سخنان خود قول مساعد پیگیری برای حل مشکل آب شرب اهواز دارد و سخنانی را در این ارتباط بیان کرد.

وی در همین ارتباط توضیح داد که پس از حل مشکل فاضلاب شهر اهواز به سراغ حل مشکل آب شرب می رویم  هر چند که پیگیری و حل این موضوع نیز زمان زیادی لازم دارد.

امام جمعه اهواز برخی از اقدامات مسئولان را تقبیح کرد و افزود: متاسفانه عده ‌ای از مسئولان با طرح برخی مسائل در صدا و سیما به دنبال ناامید کردن مردم از حل مشکل آب و فاضلاب هستند اما مردم باید امیدوار به حل این مشکلات باشند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴:۰۱

شناسه خبر: 85271

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب