پیکر پاک همرزم سردار سلیمانی در دارخوین تشییع شد/و خبرگزاری علم و فناوری - پیکر پاک همرزم سردار سلیمانی در دارخوین تشییع شد/وداع کم نظیر مردم با شهید عبدالحسین مجدمی
با حضور پرشور مردم

پیکر پاک همرزم سردار سلیمانی در دارخوین تشییع شد/وداع کم نظیر مردم با شهید عبدالحسین مجدمی

پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین و همرزم سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شهر شهیدپرور دارخوین تشییع شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، با حضور پرشور مردم سراسر استان خوزستان آئین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین و همرزم سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شهر شهیدپرور دارخوین برگزار شد.

در این برنامه مردم قدرشناس دارخوین به ویژه جوانان و نوجوانان این شهر حماسه ساز در یک مراسم باشکوه حضور یافتند و به تجلیل از فرمانده شهید بسیج شهر خود پرداختند.

جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانبازان، آزادگان و مردم شهیدپرور شادگان نیز در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده شهید بسیج دارخوین حضور داشتند و به این فرمانده شهید ادای احترام کردند.

همچنین شیوخ و سران عشایر عرب استان خوزستان در کنار اقشار مختلف مردم ولایتمدار نیز در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین رکت کردند و یاد این شهید را گرامی داشتند.

نیروهای نظامی و انتظامی، فرماندهان سپاه پاسداران و جمعی از پرسنل ناجا نیز با حضور در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی به مقام شامخ این شهید ادای احترام کردند.

آئین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین از حوزه مقاومت بسیج این شهر آغاز شد و مردم این دیار با شهید خود وداعی غم بار داشتند.

پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین تا سه راهی دارخوین اهواز آبادان تشییع شد و پس از آن با بدرقه مردم قدرشناس، راهی شهر شادگان شد تا در زادگاهش آرام بگیرد.

در همین ارتباط سعید حاجیان فرماندار شادگان شهادت عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج بخش دارخوین شادگان را تایید کرد و گفت: حوالی ساعت دو بامداد امروز این فرمانده که به منزل بازگشته بود، مقابل در خانه ‌اش توسط افراد ناشناس که برای وی، کمین کرده بودند به ضرب گلوله‌ های سلاح کلاشینکوف شهید شد.

وی در ادامه بیان کرد: در همان ساعات اولیه تحقیقات برای دستگیری افراد مسلح آغاز شده و به زودی در این باره اطلاع رسانی می شود

شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان استان خوزستان و همرزم سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی است که بامداد  روز چهارشنبه، دوم بهمن‌ماه 1398 توسط افراد ناشناس و نقاب‌دار مورد ضربه مستقیم گلوله اسلحه قرار گرفت و به شهادت رسید.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹:۲۵

شناسه خبر: 85273

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب