بازدید مسئول علمی و پژوهشی سپاه فجر فارس از مرکز ر خبرگزاری علم و فناوری - بازدید مسئول علمی و پژوهشی سپاه فجر فارس از مرکز رشد بسیج جهرم

بازدید مسئول علمی و پژوهشی سپاه فجر فارس از مرکز رشد بسیج جهرم

مسئول علمی و پژوهشی سپاه فجر استان فارس از مرکز رشد بسیج شهرستان جهرم و شرکت های در حال فعالیت در آن بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در جهرم ، این بازدید که با حضور مدیر مرکز رشد انجام شد، مسائل و مشکلات شرکت ها و بسیجیان فعال در آن مورد بررسی قرار گرفت.

بسیجیان و فعالان مرکز رشد جهرم طی جلساتی صمیمانه با مسئول علمی و پژوهشی سپاه فجر فارس ، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های خود، معضلات و مشکلات خود همچون مسائل مربوط به مالیات و بیمه را جهت بررسی و رفع آنها مورد بحث قرار دادند.

قاسمی مسئول علمی و پژوهشی سپاه فجر فارس در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر و بررسی فعالیت های فعالان این مرکز، جهت رفع مسائل و مشکلات آنان تصمیماتی را اتخاذ کرد و در جریان روند احداث کارگاه‌های هوش 9 گانه که قرار است در دهه فجر افتتاح شود نیز قرار گرفت.

قاسمی در دیدار با سرهنگ توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم از فعالیت های پایگاه علمی ذکرالله در جهرم تقدیر کرد و انتخاب این پایگاه را به عنوان برترین رده علمی سازمان بسیج کشور را به ایشان تبریک گفت.

 

کامرانپور مسئول مرکز رشد بسیج شهرستان جهرم که در این بازدید یکروزه، قاسمی را همراهی می‌کرد، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در این مرکز، اهداف و برنامه های پیش روی این مرکز را تشریح کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: محمدحسین خادم پیر

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱:۰۴

شناسه خبر: 85288

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب