تعطیلی چندین واحد تولیدی لبنیات در گیلان به خاطر ش خبرگزاری علم و فناوری - تعطیلی چندین واحد تولیدی لبنیات در گیلان به خاطر شایعه شیرهای آلوده
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان مطرح کرد؛

تعطیلی چندین واحد تولیدی لبنیات در گیلان به خاطر شایعه شیرهای آلوده

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان از تعطیلی چندین واحد تولیدی لبنیات در استان به علت رواج شایعه "شیرهای آلوده" خبر داد.

 آرش فرزام‌صفت در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از گیلان، ضمن گلایه از رسانه ملی برای دعوت از کسانی که بدون آمار متقن و قابل اتکا به ترویج شایعات می پردازند، گفت: صدمات بسیاری بر برخی واحدهای تولیدی لبنیات استان گیلان وارد آمده است که امیدواریم مرتفع شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با اشاره به اینکه هیچ موردی از آلودگی در تولیدات لبنی استان گزارش نشد افزود: نظارت ها بیش از پیش و دقیق در حال انجام است و در زمان بروز این شایعه نیز کنترل ها با دقت بیشتری انجام شد اما خوشبختانه این ادعا هیچ پایه و اساسی نداشت و کلیه محصولات لبنی استان در حد استاندارد بودند.

وی با تاکید بر اینکه از تولید کنندگان داخلی باید حمایت شود گفت: انتشار این اخبار کذب موجب سرخوردگی کارگران و تولیدکنندگان داخلی می شود و مردم را نسبت به تولید داخل بی اعتماد می کند.

فرزام صفت با دعوت از دانشگاه علوم پزشکی و صدا و سیمای مرکز گیلان برای تبلیغات بجا از محصولات لبنی با کیفیت داخلی را عاملی برای رفع خسارات وارده بر واحدهای تولیدی برشمرد و بیان داشت: اگر واحدی محصول بی کیفیت و آلوده به مردم ارائه دهد قطعا تمامی دستگاه ها باشدت با او برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴:۰۰

شناسه خبر: 85319

کلید واژه‌ها:
دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب