برگزاری جلسه هماهنگی نخبه جوان انقلابی در شوشتر+تصاویر خبرگزاری علم و فناوری - برگزاری جلسه هماهنگی نخبه جوان انقلابی در شوشتر+تصاویر
با حضور جمعی از مسئولان محلی انجام شد

برگزاری جلسه هماهنگی نخبه جوان انقلابی در شوشتر+تصاویر

جلسه هماهنگی نخبه جوان انقلابی با حضور جمعی از مسئولان محلی، امام جمعه و فرمانده سپاه شوشتر در این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، جلسه هماهنگی نخبه جوان انقلابی با حضورجمعی از مسئولان محلی، حجت الاسلام و المسلمین شکرالله سلیمانی امام جمعه و همچنین فرمانده سپاه شوشتر در این شهر برگزار شد.

در این جلسه که مدیر حوزه علمیه شوشتر نیز حضور داشت تصمیماتی برای اجرا در سطح شهرستان اتخاذ شد.

در همین ارتباط رضا صحتی نیا مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شوشتر در گفت و گو با خبرنگار خبگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: برای نخستین بار جلسه هماهنگی نخبه جوان انقلابی با حضور حجت الاسلام و المسلمین شکرالله سلیمانی امام جمعه و همچنین فرمانده سپاه شوشتر در این شهر برگزار شد.

وی افزود: قرار است این برنامه ماهی یک بار در سطح شهرستان شوشتر برگزار شود تا اعضای جلسه تصمیماتی برای تربیت نیروی انقلابی در این منطقه اتخاذ کنند.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شوشتر تصریح کرد: این کار تازه راه اندازی شده که امیدارم تداوم یابد و ثمرات خوبی را برای شهرستان شوشتر داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح نیروهای مومن انقلابی از پایگاه های مقاومت و مساجد شناسایی می شوند و مصاحبه هایی از سوی حوزه علمیه از آنها گرفته می شود تا مراحل بعدی صورت گیرد.

صحتی نیا در پایان عنوان کرد: برای شرکت در این طرح اجباری در کار نیست و هر کسی با میل خود در آن حضور می یابد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱:۳۵

شناسه خبر: 85327

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب