پیام تبریک خبرگزاری علم و فناوری به مناسبت میلاد ح خبرگزاری علم و فناوری - پیام تبریک خبرگزاری علم و فناوری به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن

پیام تبریک خبرگزاری علم و فناوری به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن

خبرگزاری علم وفناوری طی پیامی بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت با سعادت اسوه شگفت طهارت، آموزگار خوب شهادت، اسوه تقوی و معنویت «حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها» را تبریک گفت.

خبرگزاری علم وفناوری طی پیامی بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت با سعادت اسوه شگفت طهارت، آموزگار خوب شهادت، اسوه تقوی و معنویت «حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها» را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است :

قالَتْ فاطِمَةُ الزَّهْراء سلام اللّه علیها:الْزَمْ رِجْلَها، فَإنَّ الْجَنَّةَ تَحْتَ اقْدامِها، و الْزَمْ رِجْلَها فَثَمَّ الْجَنَّةَ. 17كنزل العمّال : ج 16، ص 462، ح 45443.
 همیشه در خدمت مادر و پاى بند او باش ، چون بهشت زیر پاى مادران است ؛ و نتیجه آن نعمت هاى بهشتى خواهد بود.


بیستم جمادی‌الثانی» سالروز ولادت با سعادت اسوه شگفت طهارت، آموزگار خوب شهادت، اسوه تقوی و معنویت «حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها» یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.
فاطمه آن گوهر گنجینه حیا و نماد عصمت و پاکی است که درک او، درک شب قدر و تداوم بخش سلاله پاک محمدی است. بزرگ بانویی که نامش برگرفته از «فاطر السموات» است و سرمنشأ رحمت و عنایت، شریف‌ترین مخلوق در بندگی خدا، مادر اهل‌بیت(ع)، چشمه‌ زلال ولایت، واسطه‌ فیض امامت و جلوه‌ای از جمال خداوند در عالم هستی است.


وجود مقدس زهرای مرضیه(س) در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلت بی‌بدیلی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است.
توجه به شخصیت نورانی حضرت فاطمه (س) که حجت خدا بر ائمه معصومین(ع) بوده نه فقط برای زنان ، که برای همه آحاد مرد و زن مسلمان و بلکه هر انسان جویای حقیقت سرمایه ارزشمندی است که قادر است انسان و انسانیت را از غبار اوهام و انحرافات رهایی بخشد و او را به سر منزل مقصود رهنمون گردد.


ولادت زهرای اطهـر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش‌ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است.
خبرگزاری علم و فناوری ضمن تبریک میلاد فرخنده دردانه آفرینش و فرزند برومندش، احیاگر اسلام ناب محمدی و معمار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره)، از درگاه ایزد منان صمیمانه برای مادران عزیز و بانوان شریف ایران زمین به ویژه بانوان خبرنگار،  تندرستی و شادکامی و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان را مسئلت می‌کنیم. خبرگزاری علم و فناوری

زمان انتشار: شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳:۳۱

شناسه خبر: 85758

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب