نخبه مازندرانی از ادامه فعالیت انتخاباتی مجلس کنار خبرگزاری علم و فناوری - نخبه مازندرانی از ادامه فعالیت انتخاباتی مجلس کناره‌گیری کرد/ نخبه بین‌المللی که برای تامین هزینه زندگی عطاری می‌کند

نخبه مازندرانی از ادامه فعالیت انتخاباتی مجلس کناره‌گیری کرد/ نخبه بین‌المللی که برای تامین هزینه زندگی عطاری می‌کند

علیرضا زارع نخبه بین المللی مازندرانی که از حوزه انتخابیه آمل برای حضور در مجلس ثبت نام کرده بود از انتخابات مجلس کناره گیر کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، علیرضا زارع دارنده چندین مدال بین‌المللی علمی در رشته هوا و فضا برای حضور در انتخابات مجلس صلاحیتش مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته بود در روز سوم فعالیت‌های انتخاباتی با حضور در فرمانداری آمل انصراف داده و اعلام کرد که هزینه‌های تبلیغاتی‌اش را صرف پروژه تحقیقاتی می‌کند.

وی در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری، گفت: 60 میلیون تومان برای انتخابات اختصاص داده بودم اما در روز سوم انتخابات ترجیح دادم که این مبلغ را صرف امور پروژه تحققاتی کرده و پس از به نتیجه رسیدن پروژه تحقیقاتی با دست پر در انتخابات‌های بعدی شرکت کنم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری زارع مدال طلا جهان در ژنو سوئیس سال 2017،برترین مخترع سال 2017 و جایزه ویژه علمی، مدال طلای دنیا در کشور آمریکا در سال 2017 در رشته هوا و فضا همچنین مدال نقره کره جنوبی در سال 2018،برترین مخترع سال 2018 جایزه ویژه علمی دولت تایلند در بخش هوا و فضا و انرژی‌های نور و موتورهای صنعتی را در کارنامه علمی خودش دارد.

این نخبه آملی عضو فدارسیون اختراعات جهانی سازمان ملل IFIA  است.

وی با وجود پیشنهادات فعالیت علمی در کشورهای مختلف دنیا ترجیح داد در آمل پیگیر فعالیت‌های تحقیقاتی خودش باشد و برای تامین هزینه‌های زندگی در عطاری مشغول فعالیت است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 85803

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب