با نیامدن کاندیدای مجلس به دانشگاه، جلسه مناظره تع خبرگزاری علم و فناوری - با نیامدن کاندیدای مجلس به دانشگاه، جلسه مناظره تعطیل شد

با نیامدن کاندیدای مجلس به دانشگاه، جلسه مناظره تعطیل شد

تنها چند روز به انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز ۲ اسفندماه ۹۸ باقی مانده و هیجان کاندیداها و مردم به اوج خود رسیده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ تنها چند روز به انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز 2 اسفندماه 98 باقی مانده و هیجان کاندیداها و مردم به اوج خود رسیده است.

قطعا همگان به انتخاب فرد اصلح، متخصص و متعهد برای رسیدن به صندلی سبز مجلس ایمان دارند و به اذعان مراجع تقلید این انتخاب یک تکلیف شرعی برای هر فردی که به سن 18 سال رسیده می باشد.

دانشگاه به عنوان مراکز انجام کارهای تخصصی و حضور دانشجویان و اساتید زبده، همیشه نگاه ها را به خود خیره می کند و در بحث انتخابات نیز چه بسیاری از خانواده ها و گروه ها که به صحبت ها، تحلیل ها و نظرات دانشجویان توجه ویژه دارند. به منظور تقویت خود دانشجویان نیز مرسوم است که از کاندیدای هر انتخابات و یا نماینده ای از آن ها جهت انجام مناظره به نحوی که جلسه یک طرفه نباشد، به دانشگاه ها دعوت به عمل می آید، کاری که هر کدام از ما حداقل در چندین جلسه آن شخصا حضور پیدا کرده ایم.

اگر کاندیدایی حرفی تخصصی، کارشناسی شده و برنامه هایی مدون داشته باشد، بهترین مکان برای به چالش کشیدن خود را دانشگاه باید دانسته و ضمن حضور از نظرات دانشجویان نیز بهره مند گردد.

متاسفانه خبردار شدیم که به دلیل عدم همراهی و حضور یکی از کاندیدای مجلس یازدهم در شیراز، جلسه مناظره انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه دانشگاه آزاد اسلامی شیراز که قرار بود امروز برگزار شود، تعطیل شده است.

در همین خصوص سید هاشم موسویان، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: از چندین روز قبل پیگیر برگزاری مناظره ای با حضور آقایان فرج اله رجبی، نماینده مجلس از شیراز و علیرضا پاکفطرت، شهردار اسبق این شهر بوده ایم.

وی افزود: در اولین تماس با آقای رجبی، وی موافقت خود را برای انجام مناظره با هر کدام از کاندیدای جبهه اصولگرایان را اعلام کرد اما پس از چندین و چند بار تماس، ارسال پیامک به دکتر علیرضا پاکفطرت و فرستادن پیام در فضای مجازی برای ایشان، جوابی به ما داده نشد.

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با ذکر این نکته که از روز پنجشنبه و جمعه هفته گذشته مشغول ارتباط گرفتن با علیرضا پاکفطرت بوده اما هیچکس جواب وی را نداده است، تصریح کرد: از مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خود خواستیم که با دکتر پاکفطرت صحبت کرده و از وی برای حضور در این برنامه مهیج دعوت به عمل آورد.

وی ادامه داد: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پس از صحبت با دکتر پاکفطرت به ما گفت که وی حاضر به حضور در دانشگاه نیست.

سید هاشم موسویان با گلایه بیان داشت: چگونه است که آقایان بدون هیچ مشکلی به همه جا رفته و سخنرانی می کنند اما وقتی پای دانشگاه و دانشجویان که به وسط می آید، فراری می شوند.

وی اضافه کرد: حق دانشجویان مطاله گری می باشد و با همین قبیل جلسات است که دانشجویان می توانند به رسالت خود که روشنگری در جامعه می باشد، جامه عمل بپوشانند.

 

در ادامه به منظوری کنکاش بیشتر موضوع و جویا شدن علت عدم حضور این کاندیدای مجلس از حوزه انتخابیه شیراز و زرقان، به تماس های متعدد خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تا لحظه انتشار این گزارش پاسخی داده نشده است.

خبرگزاری علم و فناوری در فارس آماده انعکاس نظرات و صحبت های دکتر علیرضا پاکفطرت در این خصوص می باشد.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۶:۵۹

شناسه خبر: 85822

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب