هشدارهای اپل در مورد کمبود آیفون در سراسر جهان به خبرگزاری علم و فناوری - هشدارهای اپل در مورد کمبود آیفون در سراسر جهان به دلیل Coronavirus

هشدارهای اپل در مورد کمبود آیفون در سراسر جهان به دلیل Coronavirus

این شرکت می گوید: "اپل اساساً قوی است و این اختلال در تجارت ما فقط موقتی است."

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ر وز دوشنبه ، اپل در بیانیه ای هشدار داد كه كمبود عرضه آیفون به دلیل شیوع مداوم كروناویروس در سراسر جهان پیش بینی می شود.

این انتظار می رود از زمانی که اپل آیفون ها و سایر محصولات آن را عمدتا در چین می سازد.  گسترش ویروس قبل از تعطیلات سال نو قمری چینی باعث شد که شرکت ها و کارخانه ها طی چند هفته گذشته تعطیل شوند.  اپل به طور موقت تولید را متوقف کرده و فروشگاه های خرده فروشی خود را در چین بسته بود.

در حالی که هفته گذشته برخی از فروشگاه های خرده فروشی اپل با کاهش ساعت کار در چین بازگشایی شده اند ، به نظر می رسد مدتی طول خواهد کشید تا بالهای این شرکت به پای خود بازگردد.

اپل می گوید پیش بینی نمی کند این شرکت پیش بینی درآمد سه ماهه خود را برآورده کند.  این امر به دلیل پایین آمدن آیفون در سطح جهان و کاهش تقاضای چینی در نتیجه شیوع این بیماری است.  در بیانیه این شرکت آمده است: "کار در سرتاسر کشور از سر گرفته می شود ، اما ما نسبت به آنچه پیش بینی کرده بودیم ، بازگشت کندتر به شرایط عادی را تجربه می کنیم.  در نتیجه ، ما انتظار نداریم راهنمایی های درآمدی را که در سه ماه مارس ارائه کرده ایم ، برآورده کنیم. "

علاوه بر این ، اپل اظهار داشت که عرضه آیفون ها "به طور موقت محدود خواهد شد" و در نتیجه بر "درآمد جهانی" تأثیر می گذارد.

 اولویت اصلی اپل ، سلامت هر شخصی است که در آنجا کار می کند.  این شرکت اظهار داشت ، "سلامتی و رفاه هر كس كه در ساختن این محصولات كمك می كند اولویت اصلی ما است و با ادامه این روند ، ما با مشاوره نزدیک با تهیه كنندگان و متخصصان بهداشت عمومی همکاری می كنیم."

هنگامی که اپل درآمدهای بعدی را در ماه آوریل اعلام کرد ، به روزرسانی های بیشتری انجام می شود.

 

خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

زمان انتشار: سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۵:۰۰

شناسه خبر: 85879

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب