یک کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم مطرح کرد

ضرورت استفاده از نیروهای فرهیخته و جوانان شایسته در جایگاه تخصصی/ گوش شنوا برای شنیدن حرف های نخبگان داریم

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا گفت: وقتی یک جریان حقی قرار باشد به نتیجه برسد و موفقیت مستمری داشته باشد قطعا نیاز به استفاده از نیروهای فرهیخته و جوانان شایسته و توانمند در جایگاه تخصصی خود دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، در روز جمعه دوم اسفند ماه سال 1398 یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی به همراه انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در سراسر کشور و استان خوزستان برگزار می شود.

هم اکنون استان خوزستان 18 نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که صلاحیت 6 تن از آنها برای حضور در رقابت های یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی شورای نگهبان تایید نشد.

حوزه ‌های انتخابیه آبادان و اهواز، باوی، حمیدیه و کارون هر کدام با سه کرسی در مجلس شورای اسلامی بیشترین تعداد نمایندگان استان خوزستان را دارند و ما بقی حوزه‌ ها هر کدام یک نماینده در خانه ملت دارند.

حل مشکلات با استفاده از نیروهای نخبه و جوانان

برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در نهایت حدود 380 نفر از افرادی که برای این دوره نام نویسی کرده بودند از سوی شورای نگهبان تایید شد که هر کدام برنامه هایی برای خود دارند.

به منظور آشنایی با طرح های کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی به سراغ آنها می رویم تا برنامه های خود برای حمایت از نخبگان و ارتقای سطح علمی جامعه برای مخاطبان خود بیان کنند.

در همین ارتباط به سراغ حجت الاسلام والمسلمین حسن رئیسی بابادی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا رفتیم تا برنامه های خود را بیان کند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن رئیسی بابادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: وقتی  قرار باشد که یک جریان حقی به نتیجه برسد و موفقیت مستمری داشته باشد قطعا نیاز به استفاده از نیروهای فرهیخته و جوانان شایسته و توانمند در جایگاه تخصصی خود دارد.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: یقین و عقیده داریم که با استفاده از نیروهای نخبه و جوانان نجیب، برومند و شایسته همین حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا شاهد گره گشایی از مشکلات منطقه در سال های آتی خواهیم بود.

حمایت از نخبگان توانمند

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا تصریح کرد: موضوع شناخت افراد نخبه حوزه انتخابیه به شهرستان ها و افرادی که با آنها اتباط داریم بر می گردد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بابادی در ادامه خاطرنشان کرد: اخلاق، روحیه، مشی و شیوه ای داریم که فضای بازی را در رو به روی خودمان در فضای اجتماعی سیاسی ترسیم کردیم و مدعی هستیم می توانیم کارهایی را در این زمینه انجام دهیم.

وی در همین ارتباط توضیح داد که حتی اگر یک پیامک که حاوی این باشد که حق و حقوقی هست و برادر یا خواهر نخبه ای یک توانمندی دارد که باید مورد حمایت قرار گیرد پذیرای این خواهیم بود به طول خلاصه بگویم گوش شنوا برای شنیدن حرف های نخبگان حوزه انتخابیه داریم.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا عنوان کرد: یقین و عقیده قلبی ما این است که در همین حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا نیروهای فرهیخته و نخبه ای وجود دارد که می توانیم با استفاده از آنها بسیاری از مشکلات را شناسایی و حل کنیم.

وی تاکید کرد: بحث استان خوزستان و کشور مطرح نیست باید در همین حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا دنبال برادران و خواهران به ویژه قشر جوان، تحصیل کرده توانمند، فرهیخته، ارزشمند و ممتاز باشیم تا بتوانیم کارهای خوبی را در منطقه انجام دهیم.

شکوفایی حوزه انتخابیه با کمک نخبگان منطقه

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بابادی بیان کرد: هر کس در موقعیت اداری و ساختاری که دارد می تواند در شناسایی نیروها، به کار گیری نیروها، تعامل سازنده با آنها اقداماتی را انجام دهد تا با کمک آنها شاهد حل مشکلات بی شماری که در این حوزه انتخابیه وجود دارد باشیم.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا یادآور شد: اگر یک نماینده ضعیف النفس نباشد، خدا ترس باشد، توانمند باشد و حرفی برای گفتن داشته باشد به جای اینکه برادرکشی و فرهیخته کشی کند می تواند از طریق نخبه پروری و یارگیری افراد از برادران و خواهران یک مجموعه قوی و مقتدری را برای اداره سیاسی، مدیریتی، ساختار اداری حوزه انتخابیه چیدمان کند.

وی در توضیح این مطلب اضافه کرد: این مسئله سبب می شود تا کارنامه نماینده محترم مورد قبول مردم حوزه انتخابیه و در راس این جریان مورد رضایت خداوند قادر و متعال قرار بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بابادی در بخش دیگری از سخنان خود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان گفت: وقتی صحبت از استفاده از پتانسیل نخبگان حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا می شود این مسئله شامل نخبگان ورزشی منطقه نیز خواهد شد.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا نیروی نخبه برای مدیریت اداری، نیروی نخبه در مدیریت سیاسی شهرستان ها، نیروی نخبه برای مدیریت علمی شهرستان ها و نیروی نخبه برای مدیریت ورزشی در این 4 شهرستان وجود دارد که با معرفی و تعامل با این افراد و حمایت از آنها از سوی نماینده و مردم و مدیران اداری می شود یک اوضاع و احوال شکوفایی را پیش رو ترسیم کرد.

نفت مسجدسلیمان قربانی زد و بندهای سیاسی

وی درباره حمایت خود از تیم نفت مسجدسلیمان هم اظهار کرد: این تیم یک موقعیت خوب ورزشی است که موجبات خوشحالی مردم را فراهم می کند اگر به مجلس راه پیدا کنم اقدامات خوبی را برای کمک به آن انجام خواهم داد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بابادی تصریح کرد: هر چند وضعیت بد معشیت مردم، اقتصاد و بیکاری جوانان حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا برای من در اولویت قرار دارد ولی ورزش هم یکی از پتانسیل های ارزنده ای است که می تواند خدمات خوبی از باب تفریح، تنوع و استعدادیابی، رشد و پرورش نیروهای جوان ارائه دهد که باید مورد حمایت قرار گیرد.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا بیان کرد: بی شک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مورد حمایت ما هم هست و در صورت راهیابی به مجلس مطالبات آنها را پیگیری می کنیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: معتقدیم که تیم نفت مسجدسلیمان درگیر و قربانی زد و بندهای سیاسی و رانت بازی های سیاسی در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا شده است و انگار ابراز و وسیله ای قرار گرفته برای اینکه برخی از افراد به مقاصد خود دست پیدا کنند.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بابادی در پایان سخنان گفت: برخی از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای مقاصد خود استفاده می کنند و به نظر این حقیر هدفشان کمک و گره گشایی از مشکلات این تیم نیست بلکه اهداف مورد نظر خود را دنبال می کنند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰:۰۰

شناسه خبر: 85893

مطالب مرتبط :
حجت الاسلام والمسلمین سید علی  اکبر موسوی امام جمعه اندیکا

امام جمعه اندیکا در دیدار با رییس مجلس:

شهرستان اندیکا بیمارستان ندارد/ قربانی شدن مردم با یک عقرب زدگی

امام جمعه اندیکا گفت: شهرستان اندیکا ۴۷ هزار نفر جمعیت دارد ولی فاقد یک بیمارستان است و این موضوع یکی از مطالبات اصلی مردم است که انتظار داریم برطرف شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب