در بیانیه ای عنوان شد

دعوت بسیج علمی پژوهشی خوزستان از مردم برای حضور در پای صندوق های رای

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان از مردم دعوت کرد تا در روز جمعه دوم اسفند با حضور پرشور و آگاهانه خود در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم بزنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، عبدالله باباحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان از مردم دعوت کرد تا در روز جمعه دوم اسفند با حضور پرشور و آگاهانه خود در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم بزنند.

متن کامل رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف ایران

دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی و هم پیاله های داخلی آنها کمر همت بستند تا ملت شریف ایران را در مقابل زیاده خواهی های خود به زانو دربیاورند و تسلیم کنند.

دشمنان قسم خورده برای ضربه زدن به ما از هیچ کوششی دریغ نکردند و شبانه روز در حال توطئه چینی بر علیه کشور عزیزمان ایران هستند و در طول این 41 سال دست از دشمنی برنداشتند و نقشه های زیادی برای دلسرد کردن ملت صبور ایران اجرا کردند که خوشبختانه تا کنون همگی خنثی شد.

یکی از راه هایی که دشمنان برای ضربه زدن به ایران اسلامی انتخاب کرده اند و تبلیغات زیادی برای آن انجام داده اند دعوت مردم برای عدم حضور در صحنه های انقلاب به ویژه انتخابات های مختلف بوده است اما همواره از ملت شریف ایران سیلی محکمی خورده اند و با «نه» آنها مواجه شده اند.

بار دیگر موسم امتحان و انتخاب ملت ایران فرا رسیده و قرار است تا دوباره در کنار هم حماسه دیگری بیافرینیم بنابراین به عنوان یک ایرانی ار همه آحاد ملت دعوت می کنم تا در روز جمعه دوم اسفند با حضور پرشور و آگاهانه خود در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم بزنند.

امیدوارم که با رای مردم مجلسی انتخاب شود که یاور مظلومان و خار چشم دشمنان نظام اسلامی باشد.

عبدالله بابااحمدیان

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸:۳۹

شناسه خبر: 85936

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب