پرداخت پاداش پایان خدمت همه اساتید بازنشسته‌ سال ۹۷ تا پایان سال

معاون اداری وزارت علوم گفت: با تامین ۵۰ میلیارد تومان از سازمان برنامه و بودجه، پاداش پایان خدمت همه اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت علوم که در سال ۹۷ بازنشسته‌ شده‌اند تا پایان امسال پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: پاداش پایان خدمتی که تاکنون از سوی وزارت علوم پرداخت شده است، پایان خدمت اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی است که تا پایان سال ۹۷ بازنشسته شده‌اند. 

وی درباره آخرین وضعیت پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشسته دانشگاه‌ها، گفت: بخشی اعظمی از این پاداش‌های دانشگاه‌های ذیل وزارت علوم، پرداخت شده و حدود ۵۰ میلیارد تومان هنوز پرداخت نشده و باقی مانده است.

*۵۰ میلیارد تومان پاداش های پایان خدمت معوقه سال ۹۷

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: لیست مربوط به این ۵۰ میلیارد تومان  پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی را به سازمان برنامه و بودجه ارسال کرده‌ایم و امیدواریم که این مبالغ هم تا پایان سال تامین شود و بتوانیم پاداش پایان خدمت در وزارت علوم همه افرادی که در سال ۹۷ بازنشسته شده‌اند را پرداخت کنیم.

زمان انتشار: دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷:۰۰

شناسه خبر: 86415

مطالب مرتبط :
خبرگزاری علم و فناوری

اساتید سالمند

دانشگاه‌ها استادان جوان را جذب نمی‌کنند و همچنان استادان بازنشسته را حفظ می‌کنند

خبرگزاری علم و فناوری

ساماندهی دانشگاه‌ها

ظاهر و باطن طرح ساماندهی دانشگاه‌ها

خصالی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران:

روند پرداخت تسهیلات به نخبگان و افراد خلاق تسهیل شود/ درخواست تضمین‌های سنگین بانکی زمینه عقب نشینی تجاری سازی طرح‌های نخبگانی

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه مازندران، گفت: روند پرداخت تسهیلات به نخبگان و افراد خلاق برای بروز خلاقیت‌ها باید تسهیل شود و میزان سخت‌گیری‌ها در دریافت ضمانت‌های بانکی کاهش یابد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب