مردم با پیروی از توصیه های مراقبتی زمینه ریشه کنی خبرگزاری علم و فناوری - مردم با پیروی از توصیه های مراقبتی زمینه ریشه کنی کرونا را فراهم سازند/ضرورت تزریق امید، نشاط و آرامش به جامعه
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان:

مردم با پیروی از توصیه های مراقبتی زمینه ریشه کنی کرونا را فراهم سازند/ضرورت تزریق امید، نشاط و آرامش به جامعه

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان گفت: مردم عزیز ما باید با پیروی از توصیه های مراقبتی و رعایت بهداشت فردی که از سوی مسئولین امر اعلام می شود، زمینه ساز ریشه کنی هرچه سریعتر این بیماری را فراهم سازند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، جلسه ستاد مرکزی مبارزه با کرونا استان خوزستان با حضور دکتر ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد.

 در این جلسه که در اهواز برگزار شد سردار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا نیروی زمینی سپاه پاسداران، حجت الاسلام والمسلمین شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان، سرهنگ اکبری فرمانده بهداری رزمی جنوب و جمعی از مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز حضور داشتند.

یاد خدا آرامبخش دل ها در امور زندگی

حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان در جلسه ستاد مرکزی مبارزه با کرونا استان خوزستان نکاتی را بیان کرد و گفت: یاد خدا در تمامی امور آرامبخش دل ها در امرو زندگی است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات ستاد مرکزی مبارزه با کرونا استان خوزستان تصریح کرد: خروجی جلسات این ستاد پیش از هر چیزی باید تزریق امید، نشاط و آرامش به جامعه باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان در ادامه تصریح کرد: همدلی و همراهی رهبر معظم انقلاب و تمامی ارکان نظام اسلامی از جمله سران سه قوه و تمامی علما و مسئولین در موضوع مبارزه با این مهمان ناخوانده و بیماری کرونا کم نظیر است.

 حجت الاسلام والمسلمین شفیعی اضافه کرد: همچنین حمایت از خادمان مردم در حوزه سلامت، کم نظیر است که از این ظرفیت باید به نحو احسن استفاده کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: مردم عزیز ما باید با پیروی از توصیه های مراقبتی و رعایت بهداشت فردی که از سوی مسئولین امر اعلام می شود، زمینه ساز ریشه کنی هرچه سریعتر این بیماری را فراهم سازند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان عنوان کرد: مردم عزیز یقین بدانند خادمان آنها در حوزه سلامت کشور از هیچ کوششی در جهت تامین، حفظ و ارتقاء سلامت آنها دریغ نخواهند کرد‌.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۵:۰۰

شناسه خبر: 86454

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب