مناطق پرتردد اندیمشک ضدعفونی شدند/پلمپ قلیان سراها خبرگزاری علم و فناوری - مناطق پرتردد اندیمشک ضدعفونی شدند/پلمپ قلیان سراها
فرماندار اندیمشک:

مناطق پرتردد اندیمشک ضدعفونی شدند/پلمپ قلیان سراها

فرماندار اندیمشک از ضدعفونی مناطق پرتردد این شهرستان خبر داد و گفت: قلیان سراها نیز پلمپ شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، جلسه قرارگاه کنترل کرونا ویروس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی این شهرستان به ریاست فرماندار برگزار شد.

در این جلسه جهانگیری فرماندار اندیمشک در سخنانی اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا، بانک ها نسبت به مهلت سه ماهه به بدهکاران بانکی همکاری کنند.

خودداری از حضور در مناطق پرتردد

وی با اشاره به لزوم همکاری مردم برای عدم تردد ضروری در سطح شهر افزود: این مهلت سه ماهه جهت رفع دغدغه شهروندان و عدم تردد آنها در سطح شهر است.

فرماندار اندیمشک تصریح کرد: خودمراقبتی از اولویت برخوردار است و با این خودمراقبتی زمینه پیشگیری و در نهایت شکستن حلقه انتشار این ویروس فراهم می شود.

وی از شهروندان خواست از حضور در اماکن عمومی و پرجمعیت تا حداقل دو هفته آینده خودداری کنند.

جهانگیری در ادامه بیان کرد: قلیان سراهای شهرستان پلمب و چندین مرحله عملیات ضدعفونی مناطق پرتردد، بازار، بانک ها و سایر اماکن شهرستان انجام شده است.

دستگاه های اجرایی آماده باش کامل هستند

فرماندار اندیمشک اضافه کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان آماده باش کامل هستند و یک بخش ویژه بیمارستان برای بیماران کرونایی اختصاص داده شده است.

وی از شهرداری خواست نسبت به ساماندهی دست فروشان برای کاهش خطر بیماری اقدام کند.

جهانگیری گفت: مردم خریدهای نوروزی را به بعد از پیک بیماری موکول کنند.

رئیس شورای اداری اندیمشک تاکید کرد: کارهای بسیار خوبی در اندیمشک برای کنترل شرایط انجام شده است اما نیازمند همکاری هرچه بیشتر مردم و رعایت بیشتر اصول بهداشتی هستیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲:۰۱

شناسه خبر: 86473

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب