۴۰ نفر از افراد مبتلا به بیماری کرونا در خوزستان ب خبرگزاری علم و فناوری - ۴۰ نفر از افراد مبتلا به بیماری کرونا در خوزستان بهبود یافتند
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز:

۴۰ نفر از افراد مبتلا به بیماری کرونا در خوزستان بهبود یافتند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تا کنون ۴۰ نفر از افراد مبتلا به بیماری کرونا در استان خوزستان بهبود یافتند و از بیمارستان مرخص شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، چند روزی است که بیماری کرونا به استان خوزستان آمده و تنی چند از شهروندان خوزستانی به این بیماری مبتلا شدند.

به همین منظور آمار مبتلایان به بیماری کرونا در سطح استان خوزستان به صورت روزانه اعلام می شود که شهروندان خوزستانی از آن آگاهی پیدا کنند.

در همین ارتباط دکتر فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا را در استان خوزستان اعلام کرد و مطالبی را در این زمینه ارائه داد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در این زمینه اظهار کرد: تا کنون 110 نفر در استان خوزستان به بیماری کرونا مبتلا شده اند که تعداد زیادی از آنها بهبود یافتند.

وی در ادامه بیان کرد: تا کنون 40 نفر از افراد مبتلا به بیماری کرونا در استان خوزستان بهبود یافتند و از بیمارستان مرخص شدند.

دکتر فرهاد ابول نژادیان در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: همچنین تا کنون 25 نفر از بیماران مبتلا به بیماری کرونا در استان خوزستان جان خود را از دست دادند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: مابقی بیماران مبتلا به بیماری کرونا نیز در نقاط مختلف استان خوزستان در حال گذراندن دوران درمان خود و ادامه این روند هستند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶:۰۹

شناسه خبر: 86481

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب