به همت جمعی از بانوان جهادی انجام شد

راه اندازی کارگاه تولید ماسک در شهر میداوود

به همت جمعی از بانوان جهادی عضو گروه جهادی سردار شهید علی نوری ممبینی کارگاه تولید ماسک در شهر میداوود استان خوزستان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، به همت جمعی از بانوان جهادی عضو گروه جهادی سردار شهید علی نوری ممبینی کارگاه تولید ماسک در شهر میداوود استان خوزستان راه اندازی شد.

این بانوان خوزستانی با حضور در کارگاه تولید ماسک به یاری هموطنان خود آمدند تا گوشه ای مشکلات کشور و شهر میداوود را حل شود.

در همین ارتباط هادی کریمیان مسئول گروه های جهادی شهرستان باغملک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: پس از بروز بیماری کرونا در کشور جمعی از بانوان شهر میداوود به میدان آمدند و کارگاه تولید ماسک راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه کارگاه تولید ماسک در روز چهارشنبه 21 اسفند ماه فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد، گفت: هم اکنون 10 نفر از بانوان منطقه در حال فعالیت برای تولید ماسک هستند.

مسئول گروه های جهادی شهرستان باغملک خاطرنشان کرد: به طور میانگین روزانه 300 ماسک در کارگاه منطقه میداوود تولید می شود ولی متاسفانه با کمبود پارچه مخصوص ماسک مواجه هستند.

کریمیان در بخش پایانی سخنان خود بانوان جهادگر با 10 چرخ خیاطی در حال تولید ماسک هستند، عنوان کرد: ماسک های تولیدی توسط حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)میداوود در میان مردم منطقه توزیع می شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶:۱۵

شناسه خبر: 86564

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب