ملت ایران جانفشانی های جهادگران سلامت را فراموش نم خبرگزاری علم و فناوری - ملت ایران جانفشانی های جهادگران سلامت را فراموش نمی کند/ تلاش برای ریشه کنی کرونا بسیار ارزشمند است
رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

ملت ایران جانفشانی های جهادگران سلامت را فراموش نمی کند/ تلاش برای ریشه کنی کرونا بسیار ارزشمند است

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: کار پزشکان، پرستاران، کادر پزشکی و نیروهای بیمارستان ها در خدمت به بیماران مبتلا به کرونا و تلاش برای ریشه کنی این بیماری بسیار ارزشمند است و هیچ گاه ملت ایران این جانفشانی ها را فراموش نمی کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، با شیوع بیماری کرونا در نقاط مختلف کشور، پزشکان، پرستاران، کادر پزشکی و نیروهای بیمارستان ها به میدان آمدند تا به بیماران مبتلا خدمت کنند.

در راه خدمات رسانی به بیماران تعدادی از پزشکان، پرستاران، کادر پزشکی و نیروهای بیمارستان ها جان خود را از دست دادند و به فیض شهادت نائل آمدند.

اقدامات جهادگران سلامت جهاد فی سبیل الله است

به منظور تجلیل از مقام شامخ این شهدای عزیز ملت ایران برنامه های گوناگونی را انجام دادند و در فضای مجازی نیز از خدمات این عزیزان قدردانی کردند.

در همین زمینه به سراغ عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان تا نکانی را بیان کند.

عبدالله بابااحمدیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: به روح پاک و مطهر شهدای جهادگر عرصه سلامت که جان خود را در راه خدمت به هموطنان عزیز در نقاط مختلف فدا کردند و آسمانی شدند درود و سلام می فرستم.

وی در ادامه با تجلیل از خدمات جهادگران عرصه سلامت عنوان کرد: بی شک کاری که پزشکان، پرستاران، کادر پزشکی و نیروهای بیمارستانی در راه خدمت به بیماران انجام می دهند جهاد فی سبیل الله است.

خدمت شبانه روزی جهادگران عرصه سلامت بیماران

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان با اشاره به شیوع بیماری کروناویروس در نقاط مختلف کشور بیان کرد: متاسفانه تا کنون چندین هزار نفر به این بیماری منحوس مبتلا شدند که برای این عزیزان هموطن شفای عاجل را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

بابااحمدیان در ادامه سخنان خود به جان باختن بیش از ۸۰۰ تن از هموطنان گرامی به علت بیماری کروناویروس تصریح کرد: برای این عزیزان سفر کرده از خداوند متعال طلب رحمت و مغفرت می کنیم و امیدواریم که حضرت باری تعالی به بازماندگان جان باختگان این بیماری صبر جمیل و اجر جزیل عنایت فرماید.

وی با بیان اینکه در این روزها جهادگران عرصه سلامت شبانه روزی در حال خدمت به بیماران مبتلا به کرونا هستند، خاطرنشان کرد: پزشکان، پرستاران، کادر پزشکی و نیروهای بیمارستان ها در راه خدمت به بیماران کرونایی سختی های زیادی را متحمل می شوند و تلاش زیادی می  کنند که ما هم به نوبه خود از این تلاشگران تقدیر می کنیم.

تلاش برای ریشه کنی کرونا

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در تجلیل از جهادگران عرصه سلامت تاکید کرد: کار پزشکان، پرستاران، کادر پزشکی و نیروهای بیمارستان ها در خدمت به بیماران مبتلا به کرونا و تلاش برای ریشه کنی این بیماری بسیار ارزشمند است و هیچ گاه ملت ایران این جانفشانی ها را فراموش نمی کند.

بابااحمدیان در پایان سخنان خود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان بار دیگر از تلاش های پرستاران، کادر پزشکی و نیروهای بیمارستانی در راه خدمت به بیماران کرونایی و مهار این بیماری تجلیل کرد و گفت: از خداوند متعال می خواهیم که به این عزیزان ثواب مجاهدان فی سبیل الله را عطا فرماید و این مجاهدت ها و از خودگذشتگی ها را از این سخت کوشان بپدیزد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰:۰۰

شناسه خبر: 86622

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب