به همت بانوان جهادی انجام شد

تولید انبوه ماسک های بهداشتی در میداوود+تصاویر

بانوان جهادی در قالب گروه جهادی سردار شهید علی نوری ممبینی به صورت دو شیفت صبح و عصر اقدام به تولید انبوه ماسک های بهداشتی کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، جهادگران گروه های جهادی پس از شیوع بیماری کرونا در کشور برای کمک به مردم به میدان آمدند و برای کاهش آلام هموطنان اقدامات زیادی را انجام دادند.

یکی از کارهایی که توسط گروه های جهادی انجام شد تولید ماسک بهداشتی به صورت انبوه بود که به صورت رایگان در بین مردم و بیمارستان ها توزیع شد.

در شهر میداوود استان خوزستان نیز گروه جهادی سردار شهید علی نوری ممبینی برای کمک به هموطنان به میدان آمد و اعضای آن به تولید ماسک پرداختند.

در همین ارتباط هاجر خلیلی مسئول گروه جهادی سردار شهید علی نوری ممبینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: خوشبختانه توانسنیم با حضور بانوان جهادگر تعداد قابل توجهی ماسک تولید کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: در روزهای گذشته بانوان جهادی در قالب گروه جهادی سردار شهید علی نوری ممبینی به صورت دو شیفت صبح و عصر اقدام به تولید انبوه ماسک های بهداشتی کردند.

مسئول گروه جهادی سردار شهید علی نوری ممبینی خاطرنشان کرد: کارگاه تولید ماسک در حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت حضرت مریم (س) میداوود راه اندازی شد که مورد استقبال خوب بانوان جهادی قرار گرفت.

خلیلی تصریح کرد: تا کنون تعداد زیادی از ماسک های تولیدی از سوی بانوان جهادی گروه جهادی سردار شهید علی نوری ممبینی در بین شهروندان میداوودی توزیع شد و تعدادی از آنها نیز در اختیار درمانگاه این منطقه قرار گرفت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵:۰۲

شناسه خبر: 86635

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب