فرمانده سپاه کربلای مازندران:

هدف گذاری برای تولید روزانه ۳۰۰ هزار وسائل حفاظتی بهداشتی در مازندران/ تشکیل چهار گروه سازمان یافته در سپاه مازندران برای مقابله با کرونا ویروس

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه چهار گروه سازمان یافته در سپاه مازندران برای مقابله با کرونا ویروس تشکیل شده است، گفت: هدف گذاری برای تولید روزانه ۳۰۰ هزار وسائل حفاظتی بهداشتی در دستور کار است.

 سردار بابایی در جمع خبرنگاران، در ارتباط با اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا ویروس در استان مازندران، اظهار کرد:  به صورت سازمان یافته با کمک عناصر مردمی در چهار گروه اقدامات خودمان را برنامه ریزی کردیم.

وی بیان کرد: گروه سفیران سلامت کسانی هستند که در مباحث آموزشی با مردم صحبت می‌کنند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران اضافه کرد: گروه دوم تحت عنوان مدافعان سلامت، افرادی هستند که در مباحث اجرایی ورود پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد:ضدعفونی کردن خیابان‌ها، معابر، بیمارستان‌ها و کمک به بیماران و مجموعه پزشکان از دیگر اقدامات سپاه تحت عنوان مدافعان سلامت است.

بابایی یادآور شد: گروه سوم ما بسیار مهم است، ستاد پیشتیبانی مدافعان ولایت است،کشور حدود دو ماه درگیر این موضوع است و باید با عظم ملی و جمعی ورود پیدا کنیم در ستاد پیشتیبانی افرادی هستند که بیش از 800 خیاط در کارگاه‌های کوچک مشغول دوخت دوز هستند و بنا داریم که محصولات تولیدی را در اختیار مردم، ارگان‌های وسازمان‌های که در طرح مبارزه با کرونا ویروس ذینفع هستند قرار دهیم.

وی ادامه داد: از روزی که شروع کردیم با 10 هزار  به عدد 50 هزار ماسک روزانه رسیدیم و هدف گذاری ما به سمت تولید 300 هزار ماسک در دستور کار است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه خیران به صورت جدی پای کار هستند، افزود: ستاد پیشتیانی گذاشتیم، در داخل کشور برخی از افراد سودجو هم داشتیم که طی هفته گذشته بیش از 500 هزار وسائل بهداشتی محافظتی کشفیات داشتیم.

وی بیان کرد: تصمیم گرفتیم با عظم همگانی در کنار دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرار بگیریم و مردم را هم در این امر مهم دخیل کنیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲:۰۱

شناسه خبر: 86655

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب