با این گجت می توانید انگشتان خود را به صفحه کلید و خبرگزاری علم و فناوری - با این گجت می توانید انگشتان خود را به صفحه کلید و موس بی سیم تبدیل نمایید!+فیلم و عکس
علم و فناوری گزارش می دهد؛

با این گجت می توانید انگشتان خود را به صفحه کلید و موس بی سیم تبدیل نمایید!+فیلم و عکس

به تازگی نوعی گجت هوشمند به نام "Tap Strap" ساخته شده که افراد می توانند با دست کردن آن انگشتان خود را تبدیل به صفحه کلید قدرتمند نمایند و گوشی، لب تاپ و سایر وسایل الکترونیکی خود را از راه دور کنترل نمایند .

گروه دانش خبرگزاری علم و فناوری سجاد عبدلی ؛ طی سال های اخیر ، به دلیل پیشرفت های گسترده ای که در زمینه تلفن های هوشمند ، تبلت و همچنین لب تاپ ها به وجود آمده باعث گردیده ، بیشتر کارهایمان را از طریق این گجت های الکتریکی انجام دهیم . استفاده طولانی مدت از این ابزارها ، علاوه بر آن که باعث خراب شده صفحه کلید این وسایل می گردد، به دلیل لمس طولانی مدت انگشتان دست با صفحه کلید و همچنین صفحه لمسی تلفن های هوشمند ، ممکن است عوارض جبران ناپذیری همچون لرزش دست و حساسیت های پوستی در بلند مدت را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد . اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بدون نیاز به لمس کردن صفحه کلید لب تاپ و یا تلفن هوشمند همراه تان بتوانید اقدام به تایپ کردن و یا کنترل آن ها نماید ؟ در این زمینه شرکت "Tap Systems" نوعی گجت هوشمند پوشیدنی ساخته که افراد از راه دور می توانند به صورت طولانی مدت اقدام به تایپ کردن متون دلخواه خود از راه دور نمایند .

این صفحه کلید پوشیدنی که "Tap Strap" نام دارد با استفاده از نرم افزار مخصوص خود و همچنین با پشتیبانی از بلوتوث می تواند تجربه‌ ی متفاوتی از تایپ کردن را برای کاربران خود به وجود بیاورد . این صفحه کلید بی سیم ، ظاهری شبیه به یک پنجه بوکس دارد و فرد می تواند با در دست کردن آن در موبایل یا رایانه خود شروع به تایپ کردن نماید .

صفحه کلید "Tap Strap"

استفاده از "Tap Strap" بسیار آسان می باشد و تنها کافی است کاربر با استفاده از این گجت و قرار دادن دست خود روی سطحی صاف یا حداقل تصور کردن آن در هر لحظه، روی یک صفحه کلید خیالی شروع به تایپ کردن نماید. این گجت با کمک سنسورهای پیشرفته ای که در آن به کار رفته است ، می تواند حرکات انگشتان شما را به حروف و کلمات تبدیل نماید. در مجموع برای یک دست ۳۱ نوع تپ کردن مختلف وجود دارد، البته برای تسلط کامل به " Tap Strap " نیاز به کمی تمرین و کسب مهارت می باشد .

این ابزارِ تایپ یک دستی، به همراه یک سیستم کارآمد پیش بینی کلمات و اصلاح غلط های املائی، سرعت بسیار بالایی را در نوشتن برایتان فراهم می آورد و بنا بر اعلام شرکت "Tap Systems"  این وسیله می تواند با دقت  ۹۹ درصدی اقدام به تایپ متون نماید ؛ علاوه بر این در همه حال یک دست آزاد برای انجام کارهای دیگر خواهید داشت .

روش قرار دادن صحیح "Tap Strap" برای تایپ کردن

این گجت هم اکنون با قیمت 179 دلار به فروش می رسد و می ‌توان از آن به همراه هدست‌ های "کیلس ریفت"،  HTC Vive"" و ویندوز "MR VR " استفاده کرد. برای اینکار لازم است که از ویندوزی ۸.۱ یا بالاتر بهره ببرید تا بتوانید ۸ ساعت به طور مداوم با این صفحه کلید پوشیدنی تایپ نمود .

انتهای پیام /

 

 

زمان انتشار: جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 86762

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب