رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:

بهبود حال بیماران کرونایی در آبادان/ تأثیر مثبت یک داروی ضد ویروس بر روی بیماران بدحال مبتلا به کووید ۱۹بستری

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان گفت: یک داروی ضدویروس در آبادان سبب بهبود حال مبتلایان به کرونا شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، بیماری کرونا چند ماهی است که در جهان شیوع یافته و تا کنون جان هزاران تن را گرفته است که کشور ایران و استان خوزستان نیز از این موضوع بی نصب نماند.

برای درمان این بیماری واگیردار دانشمندان سراسر جهان اقدامات گوناگونی انجام داده اند ولی تا کنون این پژوهش ها نتیجه ای نداد.

اما امروز رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان نوید یک خبر خوب را برای بیماران کرونایی داده است.

دکتر شکرالله سلمان ‌زاده امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تأثیر یک داروی ضدویروسی بر روی بیماران بدحال مبتلا به کووید ۱۹ بررسی شد که خوشبختانه موفقیت آمیز بوده است.

وی در تکمیل سخنان خود بیان کرد: بررسی های انجام شده برای تأثیر یک داروی ضدویروسی بر روی بیماران بدحال مبتلا به بیماری کرونا بستری شده در بخش مراقبت ‌های ویژه بیمارستان آیت ‌الله طالقانی آبادان توسط گروه عفونی دانشکده علوم پزشکی این شهرستان انجام شد.

امروز رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان تصریح کرد: این کار حاکی از موفقیت در درمان بیماران مبتلا به کووید 19 و کاهش طول بستری شدن بیماران در بیمارستان بوده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴:۴۵

شناسه خبر: 86811

مطالب مرتبط :
وضعیت کرونا در میبد

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:

خوزستان روزهای سختی در پیش دارد/ ماندن در خانه بهترین راه پیشگیری از کرونا

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان گفت: امکان این وجود دارد که در هفته های آینده کووید ۱۹، آنفولانزا، تنگی نفس بعد از بارش پاییزی و تنگی نفس ناشی از افزایش آلاینده های صنعتی دست به دست هم بدهند و کار را از این بدتر کنند.

رادیولوژی متحرک دیجیتال

از سوی دانشکده علوم پزشکی آبادان انجام شد

راه اندازی نخستین رادیولوژی متحرک دیجیتال جنوب غرب خوزستان

نخستین رادیولوژی متحرک دیجیتال در جنوب غرب استان خوزستان راه اندازی شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
سعید حسن پور
۰ مخالف          ۰ موافق
پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲:۱۱

سلام با عرض خسته نباشید میخواستم بپرسم این داروی تجویزی تو بیمارستان ابادان ک گفته میش نتایج خوبی ازش گرفته شده کی ب کل بیمارستانای کشورمون پخش میش؟

اشتراک گذاری مطالب