گندزدایی و ضدعفونی مناطق محروم اهواز+تصاویر خبرگزاری علم و فناوری - گندزدایی و ضدعفونی مناطق محروم اهواز+تصاویر
توسط گروه جهادی صورت گرفت

گندزدایی و ضدعفونی مناطق محروم اهواز+تصاویر

منطقه محروم کوی مشعلی اهواز با حضور جهادگران گروه جهادی سردار شهید سید جاسم نوری گندزدایی و ضدعفونی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، پس از شیوع بیماری کرونا گروه های جهادی در سراسر کشور و استان خوزستان کار گندزدایی و ضدعفونی را بر عهده گرفتند.

در استان خوزستان نیز این گروه های جهادی به میدان آمدند و با حضور نیروهای مردمی کار گندزدایی و ضدعفونی را به صروت مرتب انجام دادند.

گروه جهادی سردار شهید سید جاسم نوری نیز که متشکل از نیروهای جوان و داوطلب است نیز پس از شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان به میدان آمد و کارهای خوبی را در راستای گندزدایی و ضدعفونی مناطق محروم اهواز انجام داده است.

محمد علیزاده مسئول گروه جهادی سردار شهید سید جاسم نوری در گفت و با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: با کمک جمعی از دوستان و نیروهای جهادی به منظور مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر آن در سطح شهر اهواز اقدامات خوبی صورت پذیرفت.

وی در ادامه بیان کرد: در همین راستا طی چندین مرحله با حضور نیروهای جوان کار ضدعفونی و گندزدایی منطقه محروم کوی مشعلی اهواز انجام شد.

مسئول گروه جهادی سردار شهید سید جاسم نوری خاطرنشان کرد: برای ضدعفونی و گندزدایی منطقه محروم کوی مشعلی اهواز جوانان غیرتمند به میدان آمدند و توانستیم این کار به خوبی انجام دهیم.

علیزاده در ادامه سخنان خود عنوان کرد: گروه جهادی سردار شهید سید جاسم نوری با همکاری پایگاه مقاومت بسیج عمار یاسر حوزه مقاومت بسیج حضرت حجت (عج)، مسجد صاحب الزمان (عج) و هیئت مکتب القاسم (مجمع شباب المقاومه) کار ضدعفونی و گندزدایی منطقه محروم کوی مشعلی اهواز را انجام داد که امیدوارم مورد رضای خداوند تبارک و تعالی قرار گیرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶:۰۷

شناسه خبر: 86843

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب