توسط گروه جهادی سفیران ایثار

ادارات شهرستان دزفول ضدعفونی شدند+تصاویر

اعضای گروه جهادی سفیران ایثار شهرستان دزفول ادارات و ارگان های این شهرستان را ضدعفونی کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، عملیات ضد عفونی نقاط مختلف شهرستان دزفول بر علیه بیماری کرونا با حضور گروه های جهادی انجام شد.

بر این اساس اعضای گروه جهادی سفیران ایثار شهرستان دزفول ادارات و ارگان های این شهرستان را ضدعفونی کردند.

در همین ارتباط سید عزیزاله پژوهیده مسئول گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: کار ضدعفونی ادارات و ارگان های شهرستان دزفول انجام شد.

وی در ادامه بیان کرد: این کار با همت خادمین گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول و همکاری گروه جهادی خادم الشهداء و عاشقان ثارالله هیئت رزمندگان اسلام انجام شد.

مسئول گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول عنوان کرد: این کار بر اساس معیارهای اعلام شده توسط شبکه بهداشت و درمان دزفول انجام شد و همچنان نیز ادامه دارد.

پژوهیده در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کار ضدعفونی در دزفول همچنان ادامه دارد افرادی که تمایل دارند در کارهای خیر و نیکوکاری گروه جهادی مردمی سفیران ایثار شهرستان دزفول سهیم شوند می توانند کمک های نقدی و هدایای خود را حساب گروه جهادی به شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۱۴۰۳۵۷۰۹۳ بانک انصار به نام سید عزیزاله پژوهیده واریز و ما را در این کار یاری کنند.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴:۲۶

شناسه خبر: 86906

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب