توزیع بسته های بهداشتی در میان عشایر فارس خبرگزاری علم و فناوری - توزیع بسته های بهداشتی در میان عشایر فارس
جهت جلوگیری از ابتلا به کرونا؛

توزیع بسته های بهداشتی در میان عشایر فارس

روح الله بهرامی از توزیع بسته های بهداشتی جهت جلوگیری از ابتلا به کرونا میان عشایر استان فارس گفت.

مدیر کل امور عشایر فارس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گفت: توزیع بسته های بهداشتی با هدف افزایش بهداشت ، پیشگیری از ابتلا و انتشار ویروس کرونا و حمایت از جامعه عشایری در سطح شهرستان های قشلاقی آغاز شده و تا پایان کوچ بهاره ادامه دارد .

روح الله بهرامی در خصوص بسته بهداشتی توزیع شده عنوان کرد: بسته های بهداشتی شامل محلول ضدعفونی، ماسک، دستکش بهداشتی می باشدو با هدف حمایت از این قشر تولید کننده توزیع می شود .

 وی افزود: به منظور جلوگیری از رفت و آمد و تجمع عشایر جهت تهیه اقلام بهداشتی، این موارد در اختیار اتحادیه شرکت های تعاونی عشایری قرار گرفت تا از طریق شرکت های تعاونی در بین عشایر توزیع گردد  .

 مدیر کل امور عشایر فارس اظهار کرد: با شروع کوچ بهاره پس از هماهنگی با ستاد مدیریت کرونا استان فارس اقلام بیشتری تهیه و در اختیار عشایر قرار خواهد گرفت  .

بهرامی اذعان داشت: با توجه به اینکه مددکاران و کارشناسان بهداشت و درمان به مناطق عشایری اعزام شده‌اند و آموزش‌های مقابله با ویروس کرونا صورت‌گرفته، عشایر را ملزم به رعایت نکات بهداشتی کرده ایم .

 مدیر کل امور عشایر ضمن تاکید بر این نکته که عشایر برای حفظ سلامت خود و خانواده در مناطق قشلاقی بمانند، افزود: چنانچه خانوارهای عشایری اقدام به کوچ زودهنگام و خارج از تقویم کوچ بهاره نمایند از ارائه خدمات در مسیر کوچ برخوردار نخواهند شد .

 

گفتگو از صمن رخ صهبانیا

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰:۲۴

شناسه خبر: 86953

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب