تولید ماسک بهداشتی توسط زنان روستایی+تصاویر

زنان روستای سرله از توابع شهرستان باغملک با حضور در کارگاه جهادی شهیده لیلا کردزنگنه اقدام به تولید ماسک بهداشتی کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، برای تولید ماسک مورد نیاز مردم همه اقشار به ویژه بانوان جهادگر و نیروهای مردمی به میدان آمدند.

در همین راستا زنان روستای سرله از توابع شهرستان باغملک با حضور در کارگاه جهادی شهید لیلا کروزنگنه اقدام به تولید ماسک بهداشتی کردند.

در این ارتباط خانم آفرین مزارعیان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حدیث روستای سرله و مسئول کارگاه جهادی شهیده لیلا کردزنگنه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: از حدود یک هفته پیش کارگاه تولید ماسک در روستای ماه کار خود را آغاز کرد.

وی در ادامه بیان کرد: کارگاه جهادی شهیده لیلا کردزنگنه با حضور بانوان جهادی و نیروهای مردمی از زمان راه اندازی تا کنون مشغول تولید ماسک و اقلام دیگر است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حدیث روستای سرله در ادامه عنوان کرد: امیدواریم با کارهایی که بانوان اهل روستای سرله شهرستان باغملک در مسئول کارگاه جهادی شهیده لیلا کردزنگنه انجام می دهند بتوانیم بخشی از مشکلات مردم منطقه را برطرف کنیم.

مسئول کارگاه جهادی شهیده لیلا کردزنگنه خاطرنشان کرد: کارگاه تولید ماسک در پایگاه مقاومت بسیج حدیث روستای سرله راه اندازی شد که مورد استقبال خوب بانوان جهادی قرار گرفت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱:۳۳

شناسه خبر: 87005

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب