ساماندهی ۸۰۰ دانشجوی بسیجی آذربایجان شرقی در قالب خبرگزاری علم و فناوری - ساماندهی ۸۰۰ دانشجوی بسیجی آذربایجان شرقی در قالب ۱۰۶ گروه جهادی برای مقابله با کرونا

ساماندهی ۸۰۰ دانشجوی بسیجی آذربایجان شرقی در قالب ۱۰۶ گروه جهادی برای مقابله با کرونا

۸۰۰ دانشجوی بسیجی آذربایجان شرقی در قالب ۱۰۶ گروه جهادی ساماندهی شده‌اند و فعالیت‌های مقابله با کرونا ویروس را انجام می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، مسوول بسیج سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان‌شرقی تعداد دانشجویان جهادی فعال در اجرای طرح‌های مقابله با کرونا را ۸۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: ۸۰۰ دانشجوی بسیجی آذربایجان شرقی در قالب ۱۰۶ گروه جهادی ساماندهی شده‌اند و فعالیت‌های مقابله با کرونا ویروس را انجام می‌دهند.

غلامرضا جعفری، مسوول بسیج سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان‌شرقی در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری در مورد فعالیت‌های بسیج دانشجویی اظهار داشت: این روزها دانشجویان بسیجی  دست به دست هم داده‌اند و با هر چه در توان دارند برای مقابله با ویروس کرونا استفاده می‌کنند.

وی افزود: علاوه بر دانشجویان هیات‌های مذهبی نیز دست به کار شده و پا به پای دانشجویان فعالیت می‌کنند این تیم‌های جهادی در عرصه‌های مختلف فعال هستند از راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک در منازل تا ضدعفونی کردن معابر عمومی و پمپ بنزین ها و سایر برنامه‌ها و اقدامات را انجام می دهند.