ارائه خدمات استریل و بهداشتی به گروه های جهادی و خیرین استان تهران

راه اندازی مرکز استریلیزاسیون و آنتی باکتریال ویژه گروه های جهادی استان تهران

سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران نسبت به راه اندازی مرکز استریلیزاسیون و آنتی باکتریال برای ارائه خدمات به گروه های جهادی اقدام کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ هادی حفیظی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان تهران گفت: در طول چهل سالی که از حیات شجره طیبه بسیج در کشور میگذرد، این نهاد انقلابی و ارزشی که برآمده از معارف والای انسانی و اسلامی و متکی به مشارکت و حضور مردم است، همواره در چالش ها و بحران های مهم کشور پیشتاز و جلودار دفاع از ملت و کشور بوده و به فراخور زمان و اقتضائات در عرصه های گوناگون درخشیده است.

حفیظی افزود امروز که کشور و جهان در بحران شیوع ویروس کرونا گرفتار است باز هم بسیج به عنوان یک نهاد مردمی بی بدیل با حضور فعال در مبارزه با این بحران، کارآمدی خود را نشان داد و ثابت کرد مشارکت و حضور ملی که متکی بر اعتقادات دینی بناشده عامل پیشرفت و اعتلای کشور خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد از روزهای ابتدایی شیوع این ویروس در کشور و احتمال کمبود مواد بهداشتی و ضدعفونی، گروه های جهادی، همیاران بهداشت و سلامت و دانش آموزان و فرهنگیان بسیجی استان تهران با حضور فعال و خالصانه در صحنه، اقدام به راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، لباس های بیمارستانی، تولید و توزیع مواد شوینده، گندزدایی و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، آگاهی سازی عمومی مردم، کمک به رفع کمبودهای آموزشی مدارس و سایر فعالیت های خودجوش و جهادی کرده اند.
حفیظی ادامه داد در حال حاضر یکی از نیازهای مهم مراکز تولید ماسک و تجهیزات بهداشتی فرآیند استریلیزاسیون است که با حجم بالای تولید کنونی، دستگاه ها و فناوری استریل کردن به راحتی در دسترس گروه های جهادی قرار ندارد لذا سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران نسبت به راه اندازی مرکز استریلیزاسیون و آنتی باکتریال نمود و این مرکز آمادگی کامل برای ارائه خدمات به کلیه گروه های جهادی و خیرین را دارد.

آدرس مرکز: شهرری، میدان نماز، خیابان شهید کریمی، سازمان بسیج دانش آموزی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران
شماره هماهنگی و پذیرش: 09362977269

 

 

زمان انتشار: شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۰:۰۹

شناسه خبر: 87023

مطالب مرتبط :
جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

به همت بسیج فرهنگیان کشور برگزاری می شود؛

جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا

​جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا به سازمان بسیج فرهنگیان و با حضور دانشجویان ، معلمان، مدیران مدارس، دانش آموزان برگزار می شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب