ثبت بیشترین آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌های شهر خبرگزاری علم و فناوری - ثبت بیشترین آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌های شهرکرد، لردگان و بروجن
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری:

ثبت بیشترین آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌های شهرکرد، لردگان و بروجن

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: سه شهرستان شهرکرد، لردگان و بروجن به ترتيب بيشترين موارد ابتلا به کوويد۱۹ را به خود اختصاص دادند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛  سید راشد جزایری رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری  اظهار کرد : بر طبق آمار رسمی کرونا به تفکیک شهرستان‌هاي مختلف چهارمحال و بختياري، تا تاريخ شنبه شانزدهم فروردين ماه ۹۹ شهرکرد با ۶۳ بيمار در رتبه اول قرار گرفت، سپس شهرستان لردگان با ۳۷ بيمار و شهرستان بروجن با ۱۵ مبتلا در رتبه‌هاي بعدي قرار گرفتند.

وی با اشاره به موارد ابتلا به کووید۱۹ در دیگر شهرستان‌های چهارمحال و بختیاري، ادامه داد: بر اساس آمار، تا پايان امروز در شهرستان سامان يک بيمار، در شهرستان بن سه بيمار، در شهرستان فارسان ۱۲ بيمار، در شهرستان اردل ۲ بيمار و در شهرستان کيار ۴ بيمار مبتلا به کرونا به ثبت رسيد.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با تاکيد بر اينکه خوشبختانه تاكنون در شهرستان كوهرنگ موردي از ابتلا به كرونا ويروس به ثبت نرسيده است، عنوان كرد: با ابتلاي يك نفر ديگر به كوويد۱۹ تعداد مبتلايان به اين بيماري در استان به ۱۳۷ نفر رسيد.

جزایری اضافه کرد: متاسفانه با فوت یک نفر دیگر جمع جانباختگان بر اثر کرونا در چهارمحال و بختیاري به ۱۸ تن رسيد، همچنين ۹۱ نفر نيز در اين استان بهبود يافتند.

انتهای پیام/1020ج

زمان انتشار: یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹:۰۲

شناسه خبر: 87051

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب