کارگاه تولید شیلد محافظ صورت در اهواز راه اندازی شد خبرگزاری علم و فناوری - کارگاه تولید شیلد محافظ صورت در اهواز راه اندازی شد
از سوی قرارگاه مقابله با کرونا خوزستان

کارگاه تولید شیلد محافظ صورت در اهواز راه اندازی شد

از سوی قرارگاه مقابله با کرونا خوزستان کارگاه تولید شیلد محافظ صورت در اهواز راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، شیلد محافظ صورت یکی از اقلام مورد نیاز کادر پزشکی و افرادی که به صورت مستقیم با بیماران مبتلا به کرونا ارتباط دارد است.

پس از ورود کرونا به کشور و شناسایی بیماران کرونایی در استان خوزستان نیاز به استفاده از این شیلد چند برابر شد به همین خاطر دانشجویان در نقاط مختلف دست به کار شدند و کارگاه تولید شیلد محافظ صورت را راه اندازی کردند.

دانشجویان اهوازی نیز زیر نظر قرارگاه مقابله با کرونا خوزستان سازمان بسیج دانشجویی اقدام به راه اندازی کارگاه تولید شیلد محافظ صورت کردند.

در همین ارتباط دکتر محمدحسین ساکی دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا استان خوزستان اظهار کرد: به همت دانشجویان کارگاه تولید شیلد محافظ صورت از سوی قرارگاه مقابله با کرونا خوزستان شروع به کار کرد.

وی در ادامه بیان کرد: این کارگاه به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور و جهاد دانشگاهی استان خوزستان راه اندازی شد.

دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا استان خوزستان خاطرنشان کرد: این کارگاه با ظرفیت تولید روزانه 300 شیلد محافظ صورت کار خود را آغاز کرد و همچنان فعالیت خود را ادامه می دهد.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: شیلدهای تولید شده توسط دانشجویان به بیمارستان های سطح استان خوزستان اهدا می شود تا کادر درمانی که به طور مستقیم با بیماران مواجه می شوند استفاده کنند.

ساکی در پایان با بیان این نکته که از خدا می خواهیم هر چه زودتر این بیماری و بلا برطرف شود، اضافه کرد: امیدواریم که با راه اندازی این کارگاه ما هم سهم خودمان را در این بحران انجام داده باشیم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸:۴۰

شناسه خبر: 87119

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب