بانوان بسیجی استان اردبیل در حرکتی جهادی، اقدام به خبرگزاری علم و فناوری - بانوان بسیجی استان اردبیل در حرکتی جهادی، اقدام به اهدای خون کردند
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:

بانوان بسیجی استان اردبیل در حرکتی جهادی، اقدام به اهدای خون کردند

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: بانوان بسیجی استان اردبیل در حرکتی جهادی برای اهدای خون در استان اردبیل پیش قدم شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ مریم حامدی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل گفت: بعد از شیوع ویروس کرونا و شرایط ویژه پیش آمده در پی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، حضور مردم در مراکز اهدای خون با کاهش محسوسی روبرو شده بود.

وی افزود: نیاز روزانه بیماران به دریافت فرآورده های خونی، باعث شد تا فراخوان های متعددی با تاکید بر ضروری دانستن اهدای خون برای نجات جان بیماران، صادر شود.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه استان اردبیل گفت: باتوجه به کاهش مراجعه مردم به مراکز اهدای خون و کاهش ذخایر خونی در یک پویش ملی که از 18 فروردین آغاز شده است و تا 25 فروردین ادامه خواهد داشت، خواهران بسیجی به نیازمندان خون اهدا می کنند.

وی هدف از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ ایثار و یاری‌رساندن به بیماران نیازمند دانست و اظهار داشت: همان‌گونه که بسیجیان درتمامی عرصه‌ها آماده خدمت‌رسانی هستند، درزمینهٔ اهدای خون نیز مشارکت در تأمین فراورده‌های خونی را وظیفه مهم فرهنگی و اجتماعی خود می‌دانند.

حامدی افزود: بانوان با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری در گروه های 3 و 4 نفره به مراکز اهدای خون سراسر استان مراجعه می کنند.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد:  درخواست من از همه بسیجیان این است تا با تمام توان در این طرح شرکت کرده و خون اهدا کنند تا نیازمندی ما به خون در استان برطرف شود.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸:۵۴

شناسه خبر: 87120

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب