تحقق جهش تولید مشکلات اقتصادی پساکرونا را کاهش می‌دهد خبرگزاری علم و فناوری - تحقق جهش تولید مشکلات اقتصادی پساکرونا را کاهش می‌دهد
استاندار گیلان:

تحقق جهش تولید مشکلات اقتصادی پساکرونا را کاهش می‌دهد

استاندار گیلان گفت:تحقق جهش تولید که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان شعار امسال نامگذاری شده، بسیاری از مشکلات اقتصادی پساکرونا را کاهش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گیلان، ارسلان زارع با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان جهش تولید گفت: تحقق این شعار و نیز برطرف کردن موانع کسب و کار بسیاری از مشکلات اقتصادی پساکرونا را کاهش می دهد.

استاندار گیلان  به شیوع بیماری کووید ۱۹ و ویروس کرونا در کشور اشاره و اضافه کرد: دولت  برای حمایت از اصناف و اقشار آسیب دیده ناشی از این بیماری، در بخش های درمانی و نیز اقتصادی، برنامه ریزی هایی انجام داده است و امیدواریم شرایط زندگی این عزیزان بهبود یابد.

وی با یادآوری شعارهای نامگذاری شده سالانه از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: لازم است به طور جدی توجه داشته باشیم که پیوستگی معناداری بین شعارهای نامگذاری شده سال وجود دارم و معتقدم متناسب با تحولات داخلی، منطقه ای و بین المللی انتخاب می شوند .

زارع با تصریح اینکه ایجاد امنیت در فضای کسب و کار و سرمایه گذاری، از سرمایه مهم‌تر است؛ افزود: باید نقش آفرینی وزارت اطلاعات در مقطع خطیر جنگ اقتصادی علیه کشور، در حفظ و ارتقاء فضای امن در حوزه کسب و کار و سرمایه گذاری ادامه یابد.

وی ادامه داد: البته توجه به حل مشکلات اقتصادی مردم، سالم بودن عرصه فعالیت های فرهنگی، شادابی شهروندان و مقابله با شکاف های اجتماعی مهمترین نیاز امروز کشور است که وزارت اطلاعات سهم برجسته ای در توجه و رفع آنها دارد.

انتهای پیام

زمان انتشار: یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹:۵۹

شناسه خبر: 87224

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب