آغاز رزمایش بزرگ صاحب‌الزمان(عج) برای مقابله با خبرگزاری علم و فناوری - آغاز رزمایش بزرگ صاحب‌الزمان(عج) برای مقابله با کرونا در گیلان | توزیع ۲۶ هزار بسته کمک معیشتی و ۷۰ هزار بسته بهداشتی بین مردم
فرمانده سپاه قدس گیلان خبرداد؛

آغاز رزمایش بزرگ صاحب‌الزمان(عج) برای مقابله با کرونا در گیلان | توزیع ۲۶ هزار بسته کمک معیشتی و ۷۰ هزار بسته بهداشتی بین مردم

فرمانده سپاه قدس استان گیلان از اجرای رزمایش «صاحب‌الزمان(عج)» با محوریت کمک مؤمنانه در گیلان برای مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گیلان، سردار محمد عبدالله‌پور در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد کمیته شرعی استان گیلان با ائمه جمعه و فرماندهان سپاه شهرستان‌ها که به‌منظور آغاز رزمایش  صاحب‌الزمان(عج) در گیلان برگزار شد اظهار داشت: امروز رزمایش صاحب‌الزمان(عج) را با محوریت کمک مؤمنانه آغاز می‌کنیم و یقین داریم که این روزهای سخت با همراهی و همت مردم و مسئولان اجرایی می‌گذرد.

وی با اشاره به اینکه حجم بزرگی از مشکلات کرونا در استان گیلان با همراهی و همت مردم و مسئولان برطرف شده است، افزود:‌در 20 روز اخیر بالغ بر 26 هزار بسته کمک معیشتی و همچنین 70 هزار بسته بهداشتی بین مردم توزیع شد.

سردار عبدالله‌پور بیان داشت: ویروس کرونا مشکلات اقتصادی و معیشتی مختلفی را برای مردم به وجود آورد و با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان نیز نزدیک است باید بتوانیم با کوششی مضاعف بار مشکلات معیشتی مردم را کاهش دهیم و این امر با همراهی مردم و بسیجیان جهادگر محقق می‌شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان افزود:‌  ضمن اینکه  ضرورت برنامه‌ریزی برای برطرف‌ کردن آسیب‌های روحی و روانی ناشی از کرونا در جامعه بشدت احساس می شود، باید از نقش‌آفرینی روحانیون و طلاب برای مقابله با کرونا نیز تقدیر کرد.

وی در خاتمه با تقدیر از عملکرد گروه های جهادی و بسیجیان در ایام مقابله با کرونا خاطر نشان کرد:‌ بسیجیان ثابت کرده اند همواره در کنار مردم ایستاده اند و حضور و ظرفیت این عزیزان همان امتیازی است که جمهوری اسلامی را از سایر کشورها متمایز می کند.

انتهای پیام/

 

 

زمان انتشار: دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴:۵۲

شناسه خبر: 87250

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب