تفاهم نامه همکاری بسیج جامعه پزشکی سپاه با سامانه خبرگزاری علم و فناوری - تفاهم نامه همکاری بسیج جامعه پزشکی سپاه با سامانه خدمات سلامت و پزشکان ویزیطب
با هدف حمایت از طرح‌های سلامت محور انجام شد؛

تفاهم نامه همکاری بسیج جامعه پزشکی سپاه با سامانه خدمات سلامت و پزشکان ویزیطب

بسیج جامعه علوم پزشکی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با هدف حمایت از طرح‌های سلامت محور امروز تفاهمنامه همکاری با سامانه خدمات سلامت و پزشکان ویزیطب منعقد کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ بسیج جامعه علوم پزشکی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با هدف حمایت از طرح‌های سلامت محور امروز تفاهمنامه همکاری با سامانه خدمات سلامت و پزشکان ویزیطب منعقد کردند.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، سامانه خدمات پزشکان و سلامت ویزیطب که از شرکت‌های زیرمجموعه پارک علم و فن آوری خلیج فارس بوشهراست، اقدام به طراحی و راه‌اندازی بستری، جهت ارتباط مردم با پزشکان،  به صورت مجازی نموده است.

جانشين سازمان بسيج جامعه پزشكي استان بوشهر گفت: مردم می‌توانند با نصب و ثبت نام در سامانه ویزیطب به آدرس https://visiteb.ir و نصب اپلیکیشن‌های مربوط به موبایل(اندروید و آی او اس) در سامانه ثبت نام نمایند و از پزشکانی که در طرح "ویزیت در منزل"(مشاوره مجازی) عضو هستند بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید:

سامانه خدمات پزشکی ویزیطب با هدف نوآوری در زمینه‌ی سلامت و تسهیل دسترسی افراد به خدمات این بخش بصورت الکترونیک، با تمرکز ویژه بر روی نوبت‌دهی هوشمند خدمات درمانی کار خود را آغاز نموده‌است.

 

وی با اشاره به اهمیت اجرای این طرح تاکید کرد: این طرح می‌تواند کمک شایانی به اقشار محروم جامعه کند و  انتظار می‌رود با توجه به اینکه پزشکان، امروزه پیشرو در خدمت رسانی به مردم عزیز استان هستند و در سنگر این نبرد قرار دارند دست همت دهند و در این طرح نیز شرکت نمایند تا مردم بتوانند از تخصص‌های ارزشمند آن عزیزان بهره مند شوند.

محمد حیدری افزود: سامانه ویزیطب توسط جوانان نخبه و بومی استان طراحی و پیاده‌سازی شده و به صورت قانونی در حال فعالیت است و مردم و پزشکان می‌توانند با خیال راحت از امکانات آن استفاده نمایند.

وی در ادامه گفت: پزشکان می‌توانند علاوه بر استفاده و فعالسازی بخش مشاوره مجازی خود، نوبت دهی مطب را نیز هوشمند و آنلاین نمایند، تا مردم جهت دریافت نوبت نیز بتوانند بصورت آنلاین اقدام کنند.

حیدری با اعلام اینکه هماهنگی‌ها و پیشتیبانی‌های هدفمند از فناوری بسیجی حوزه سلامت در کشور به ویژه در بحث مبارزه با ویروس کرونا باید به صورت جدی انجام شود، افزود: حذف بروکراسی‌های زائد و اضافی برای تسریع در ارزیابی‌ها یکی از مباحث جدی است که در این تفاهمنامه به آن اشاره شده است.

وی اضافه کرد: تولید علم و پیشرفت علمی و استفاده از توانمندی‌های جوانان نخبه از اقداماتی است که در این تفاهمنامه به آن اشاره شده و این توانمندی در سپاه و بسیج وجود دارد.

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹:۲۹

شناسه خبر: 87852

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
حسین نعمتی
۰ مخالف          ۰ موافق
سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷:۲۲

خیلی عالی آرزوی موفقیت. امیدوارم که افراد بومی استان بیشتر حمایت بشن

اشتراک گذاری مطالب