سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد:

خدمات رسانی بیمارستان‌ های نیروهای مسلح به بیماران کرونایی

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از خدمات رسانی بیمارستان‌ های نیروهای مسلح در استان خوزستان به بیماران کرونایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، از ابتدای شناسایی بیماران کرونایی در کشور نیروهای مسلح به منظور ریشه کنی بیماری کروناویروس خدمات گوناگونی را به اقشار مختلف مردم ارائه دادند.

بیمارستان های وابسته به نیروهای مسلح از جمله بیمارستان های سپاه پاسداران، بیمارستان های ارتش و بیمارستان های نیروی انتظامی نیز خدماتی را به هموطنان در دوران کرونا ارائه دادند.

حالا در استان خوزستان نیز بیمارستان های نیروهای مسلح به کمک دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آمدند تا در موضوع کرونا خدمات رسانی کنند

در همین ارتباط سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از خدمات رسانی بیمارستان‌ های نیروهای مسلح در استان خوزستان به بیماران کرونایی خبر داد.

دکتر علی احسان‌ پور امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ ماه اظهار کرد: بیمارستان ‌های وابسته به نیروهای مسلح برای افزایش ظرفیت حوزه درمان استان خوزستان در مدیریت بیماری کروناویروس، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور را همراهی و پشتیبانی می کنند.

وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: در این راستا، بیمارستان ‌های شهید بقایی ۲، شهید منفردنیاکی و فاطمه الزهرا(س) با دانشگاه علوم پزشکی اهواز همکاری می‌ کنند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷:۲۶

شناسه خبر: 87971

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب