خبرگزاری علم و فناوری

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون:

مسئولان به وعده های خود عمل کنند/مردم در مضیقه هستند

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان از جمله استاندار و مدیران کل یا نباید به مردم وعده دهند یا اینکه به وعده هایی که به مردم می دهند پایبند باشند و آن را عملی سازند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، در چند روز گذشته به دلیل مشکلات به وجود آمده در منطقه غیزانیه اهواز نام این بخش پردرآمد ولی محروم به روی زبان ها افتاد.

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در همان روزهای نخست نمایندگی که در منطقه غیزانیه حضور یافته بود قول داد نمایندگان استان های مختلف را دعوت کند تا به بازدید از منطقه غیزانیه بپردازند.

اما وعده داده شده از سوی نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی امروز عملی شد و تعدادی از نمایندگان مردم از استان های تهران، یزد، سمنان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و خوزستان در غزانیه حضور یافتند.

در این بازدید احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون، روح ‌الله متفکر آزاد نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر و عباس گلرو نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

همچنین سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم شهرستان اردکان استان یزد نیز در بازدید از منطقه غیزانیه اهواز حضور داشتند و با مردم این منطقه گفت و گو کردند.

علی خضریان، مجتبی توانگر، ابوالفضل عمویی، مالک شریعتی و مهدی شریفیان دیگر نمایندگان مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی نیز امروز از منطقه محروم غیزانیه بازدید کردند و به بررسی مشکلات این منطقه پرداختند.

سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس و بخش های احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی و روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی نیز به همراه دیگر نمایندگان از منطقه غیزانیه خوزستان بازدید کردند.

آن طور که روح الله ایزدخواه در صفحه شخصی خود نوشته شده بود هزینه هر نماینده برای سفر به استان خوزستان بر عهده خودش بود.

در همین ارتباط مجتبی یوسفی نماینده اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ما به عنوان نمایندگان و منتخبان مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی سعی کردیم با نگاه متفاوتی کار خود را انجام دهیم.

وی در همین ارتباط بیان کرد: از روزهای نخست آغاز به کار مجلس شورای اسلامی سعی کردیم یک کار متفاوت در راستای همدلی و هم افزایی با نمایندگان برای بررسی و رفع مشکلات شهرستان های اهواز، حمیدیه، باوی و کارون صورت گیرد.

نماینده اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان اجرایی باید همت خود را مضاعف کنند، زیرا هم اکنون هموطنان در مضیقه هستند.

وی در ادامه عنوان کرد: ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی آمادگی داریم تا از تلاش های مسئولان برای رفع مشکلات مردم حمایت کنیم.

یوسفی با اشاره به سخنان برخی از مسئولان تصریح کرد: مسئولان از جمله استاندار و مدیران کل یا نباید به مردم وعده دهند یا اینکه به وعده هایی که به مردم می دهند پایبند باشند و آن را عملی سازند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴:۳۷

شناسه خبر: 88313

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب