طی مراسمی صورت گرفت

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه یاسوج/حرکت به سمت پژوهش‌ های کاربردی

طی مراسمی از پژوهشگران دانشگاه یاسوج تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد، طی مراسمی از پژوهشگران دانشگاه یاسوج تجلیل شد. معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج در این نشست با تبریک به پژوهشگران برگزیده گفت: امیدواریم پژوهشگران هر چه بیشتر به سمت پژوهش‌های کاربردی تر بروند تا بتوانند گره‌ی از مشکلات جامعه باز کنند.

دکتر مرتضی منتظرظهوری افزود: برنامه ریزی مسئولان دانشگاه نیز به گونه ای ست که محققان و اساتید را به سمت پژوهشهای کاربردی سوق می دهد.

وی با اشاره به پژوهشگران برتر اظهارکرد: آقایان دکتر هجیر کریمی از گروه مهندسی شیمی، دکتر حمیدرضا بلوچی از گروه زراعت، دکتر داوود الهامی فر از گروه شیمی، دکتر علی اکبر حیدری از گروه عمران و خانم‌ها دکتر مریم مختاری از گروه علوم اجتماعی و دکتر زهرا رفیعی از گروه شیمی، ۶ عضو هیئت علمی دانشگاه بودند که توانسنتند به عنوان پژوهشگران برتر استانی انتخاب شوند.

معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج تصریح کرد: همچنین ۴ عضو هیئت علمی شامل آقایان دکتر حمدالله اکوانی گروه علوم سیاسی، دکتر مصطفی احمدوند گروه توسعه روستایی ، دکتر محسن آرمین گروه جنگلداری و دکتر بهروز واثقی گروه فیزیک نیز به عنوان پژوهشگران برتر دانشگاهی در سال ۹۸ انتخاب شوند.

منتظرظهوری عنوان کرد: همچنین آقای احمدرضا باقری دانشجوی دکتری شیمی به عنوان پژوهشگر برتر دانشجویی انتخاب شد.

 در پایان این نشست با اهدا لوح از ۱۱ پژوهشگر برتر دانشگاه که ۱۰ نفر از اعضای هیئت علمی و یک نفر دانشجو بود تجلیل شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲:۴۸

شناسه خبر: 88828

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب