فعالیت ۳۰۰شرکت دانش بنیان در حوزه برق

درحال حاضر ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در حوزه برق و الکتریک و انرژی فعالیت دارند که برای عضویت این شرکت ها در این سندیکاها به منظور ارائه خدمات ویژه تخفیف ۵۰ درصدی در نظر گرفته شده است

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ مهدی مدنی در رویداد سه روزه مجازی معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق در صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به حمایت های صنعت برق از شرکت های دانش بنیان بیان کرد: صنعت برق درسال ۱۳۷۹ با ۲۳ شرکت تشکیل شد و درحال حاضر این سندیکا به بالای ۵۵۰ عضو در رشته های تولیدی در زمینه برق رسیده است.

مومنی در ادامه افزود: در این سندیکا کمیته های عمومی و تحصصی تشکیل  شده است از جمله :کمیته توسعه صادرات،حقوقی،دانش بنیان،حل اختلاف و حوزه های همکاری مشترک در کمیته عمومی از جمله کمیته های تخصصی این سندیکا هستند.

از اواسط سال۱۳۹۶ در کمیته دانش بنیان  این سندیکا تصویب گردید و شروع به فعالیت کرده است.

مدنی رویکرد این صندوق را رویکرد تعاملی دانست و در ادامه بیان کرد: درحال حاضر ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در حوزه های برق ،الکترونیک  و انرژی های نو فعال هستند.

رئیس کمیته دانش بنیان سندیکای صنعت برق ایران از ارائه تخفیف ۵۰درصدی برای عضویت شرکت های دانش بنیان در این سندیکا خبر داد.

مدنی یادآور شد :ایده ما این است که رویکرد دانش بنیانی منحصر به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری نباشد بلکه نیاز است تا از ایده های نو حتی در حوزه های  مدیریت و منابع انسانی استفاده شود.   

                                                                                                          

                                                                                                       خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

                                                                                                       http://stnews.ir/p=88642

زمان انتشار: سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۰:۰۶

شناسه خبر: 88948

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب