خبرگزاری علم و فناوری

با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛

کلنگ زنی اولین پارک تجهیزات پزشکی و سلامت خصوصی در اصفهان

کلنگ اولین پارک تجهیزات پزشکی و سلامت خصوصی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به زمین خورد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان،  کلنگ اولین پارک تجهیزات پزشکی و سلامت خصوصی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به زمین خورد.

 این اولین پارک خصوصی فناوری تجهیزات پزشکی و سلامت در استان اصفهان است و در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار احداث خواهد شد.

با حضور معاون علمی رئیس جمهور  در این شهرک کارگاه تلاش هم به بهره برداری رسید و  دکتر ستاری از کارگاه های مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی و همچنین نمایشگاه محصولات فناورانه، دانش بنیان و جهش تولید هم بازدید کرد.

فار دوم مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی تلاش به مساحت زیربنایی ۳ هزار مترمربع هم افتتاح شد. این مرکز محل استقرار پایلوت تولیدی و تجاری سازی شرکت های فناور است. در ادامه هم معاون  علمی و فناوری رئیس جمهور از چند واحد فناور مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد.

لازم به ذکر است نشست "اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید استان اصفهان" و حضور دریک برنامه خبری از دیگر برنامه‌های این سفر است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳:۳۷

شناسه خبر: 89422

مطالب مرتبط :
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

در افتتاحیه پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی:

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی، پیام من امسال پیام حمایت است

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در افتتاحیه پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی با بیان این که جشنواره شیخ بهایی همیشه زمینه ساز تحولات بوده است، و حمایتهای ما مثل سالهای گذشته در جشنواره شیخ بهایی هست، گفت: پیام من امسال برای جشنواره پیام حمایت است.

 پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی ۲۸ و ۲۹ آبان ماه برگزار می شود/ اولویت مهم جشنواره فرصتهای سرمایه گذاری بوده و خبرهای خوبی در راه است

دبیر پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی؛

پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی ۲۸ و ۲۹ آبان ماه برگزار می شود/ اولویت مهم جشنواره فرصتهای سرمایه گذاری بوده و خبرهای خوبی در راه است

عبدالرضا کبیری از برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی در سه بخش «طراحان کسب و کار، فن آفرینان و فرصت های سرمایه گذاری»۲۸ و ۲۹ آبان ماه برگزار می شود اولویت مهم جشنواره فرصتهای سرمایه گذاری بوده و سرمایه گذارهای هم دولتی و هم خصوصی دارد و خبرهای خوبی در راه است.

ن

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در راه ایلام

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور فردا میهمان مراکز علمی و دانشگاهی استان ایلام است.

صندلی مدیریتی

خبرگزاری علم و فناوری از مازندران گزارش می‌دهد

تلاش برای پیاده کردن سید عباس موسوی از قطار مدیریت دانشگاه علوم پزشکی یا مطالبه‌گری برای تامین تجهیزات بیمارستانی

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی هدفش از طرح انتقاد نسبت به عملکرد مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی را تامین نیازمندی‌های مراکز درمانی در شهرستان آمل اعلام کرد.

انعقاد تفاهم نامه «توسعه سکوی تجارت الکترونیک  شرکت ملی پست (ستاپ)» / زیرساختها و برنامه های تحقق این تفاهم نامه کدامند

بین دانشگاه فنی و حرفه ای و اداره کل پست استان اصفهان؛

انعقاد تفاهم نامه به منظور «توسعه سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست (ستاپ)» / زیرساختها و برنامه های تحقق این تفاهم نامه کدامند

به منظور توسعه سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست (ستاپ) تفاهم نامه ای بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان و اداره کل پست استان اصفهان منعقد شد، این تفاهم نامه با توجه به زیر ساختهای دانشگاه فنی و حرفه ای و اداره کل پست استان برنامه ریزی و با حمایت امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان منعقد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب