خبرگزاری علم و فناوری

بهره مندی نخبگان بسیجی از کسر خدمت سربازی

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام خبر داد : در راستای اجرایی شدن طرح کسر خدمت سربازی ، شرایطی از جمله عدم مشمول بودن ارائه دهنده طرح و ارسال پروژه های دفاعی ، امنیتی ، اقتصاد مقاومتی ، محرومیت زدایی و حل مشکلات فناوری حوزه بسیج و سپاه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، محمود علی پور مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، از بهره مندی نخبگان و ظرفیت های علمی از پروژه های کسر خدمت سربازی خبر داد.

وی ، با بیان اینکه نخبگان دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر حائز شرکت در این طرح هستند عنوان کرد : این طرح در راستای بهره مندی هرچه بهتر از ظرفیت های علمی و پژوهشی نخبگان و استفادۀ بهینه از توانایی های برگزیدگان دانشگاهی در توسعۀ علمی ، اقتصادی و فناوری كشور جهت انجام پروژه های تحقیقاتی ، بعنوان بخشی از خدمت دوره ضرورت نخبگان تعیین شده است.

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، با بیان اینکه اولویت استفاده از پروژه های کسر خدمت با طرح هایی است که در دهه اول مردادماه به سازمان ارسال شوند اذعان کرد : در راستای اجرایی شدن این طرح ، شرایطی از جمله عدم مشمول بودن ارائه دهنده طرح و ارسال پروژه های دفاعی ، امنیتی ، اقتصاد مقاومتی ، محرومیت زدایی و حل مشکلات فناوری حوزه بسیج و سپاه در نظر گرفته شده است.

علی پور در پایان اظهارات خود تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و رعایت حال نخبگان و محققان ، آدرس ایمیل basijelmi.ilam@chmail.ir جهت ارسال طرح ها و پروژه های کسرخدمت سربازی مشخص شده است .

انتهای پیام/

خبرنگار:فرشته نیازی

 

زمان انتشار: جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵:۴۱

شناسه خبر: 89492

مطالب مرتبط :
لل

حمایت بسیج علمی و پژوهشی ایلام از طرح های اشتغال محور

سئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام گفت : حمایت از طرح های اشتغال محور و تحقق شعار جهش تولید در دستور کار قرار دارد

f

حمایت از ایده ها و طرح های فناورانه در بخش گیاهان دارویی

در جلسه سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی دو طرف ، بر توسعه و تجاری سازی محصولات ارزشمندگیاهان دارویی به عنوان ذخایر ملی تاکید کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب