مشکلات زیر ساختی در‌نواحی صنعتی اسلامشهر

استاندار تهران:با برطرف کردن موانع تولید واحدهای صنفی و صنعتی خواهیم دید که رونق و جهش تولید در سطح شهرستان اسلامشهر شکوفا می شود

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران ؛ استاندار تهران در سفری چند ساعته به اسلامشهر پس از بازدید از چند واحد تولیدی صنعتی و شرکت تولیدی تایر خودرو مسائل و مشکلات این واحدها را بررسی کرد.
در این بازدید چند ساعته رئیس کمیسیون صنایع مجلس ، نماینده مردم اسلامشهر درمجلس ،مدیرکل صنعت استان تهران و فرماندار اسلامشهر حضور داشتند و پس از بازدید از قسمت های  شهرکهای صنعتی مدیران و صاحبان این شرکتها مشکلات تولیدی را بیان کردند و یکی از این مشکلات عمده عدم وجود زیرساخت‌های مورد نیاز مانند راه دسترسی مناسب ،آب ،برق ،گاز و عدم حمایت‌های قانونی تولیدکنندگان ،مالیات و بیمه بود.
انوشیروان محسنی بندپی در گفتگویی که انجام داد افزود : امروز با توجه به فرصتی که پیش آمد توانستیم از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان اسلامشهر بازدید به عمل آوریم و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار دهیم.
استاندار تهران بیان کرد: در این شهرستان واحدهای تولیدی و صنعتی بی‌شماری مشغول هستند که مشکلات بیشتر این واحدها زیرساختی بوده و باید با هماهنگی های لازم  جلساتی برگزار و برای آنها تدابیری صورت گیرد.
استاندار تهران در ارتباط با اهمیت تولید در کشور بیان کرد: در اسلامشهر در سال جدید تولید با رفع موانع و مشکلات به زودی شاهد رونق و تولید خواهیم بود .
محسنی بندپی با اشاره به نتایج سفر امروز افزود: حل مشکلات واحدهای صنفی و مستقر در اسلامشهر نیازمند همراهی دستگاه‌های مربوطه هست و به معاون امور اقتصادی استانداری ماموریت داده شده که با تشکیل جلسات به بررسی و حل مسئله و مشکلات این نواحی با استفاده از ظرفیت‌های قانونی اقدامات لازم را به عمل بیاورد.

انتهای پیام/

                                                                                                       

                                                                                               خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

                                                                                               http://stnews.ir/p=88642

زمان انتشار: یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸:۲۰

شناسه خبر: 89790

مطالب مرتبط :
آگاهی بخشی همراه با توزیع بسته های غذای گرم بین نیازمندان در دستور کار باشد

مسئول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا(کووید۱۹) مطرح کرد؛

آگاهی بخشی همراه با توزیع بسته های غذای گرم در دستور کار باشد

مسئول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا(کووید۱۹) بسیج اساتید استان اصفهان، با اشاره به توزیع بسته های غذای گرم که در دهه ولایت و روز غدیر خم انجام می شود، گفت: کووید۱۹ یک بیماری تنفسی است که از فرد به فرد دیگر انتقال پیدا کرده اما آگاهی بخشی همراه با توزیع بسته های غذای گرم بین نیازمندان در دستور کار باشد.

بازگشت محدودیت های کرونایی به تهران

بازگشت محدودیت های کرونایی به تهران

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران از تمدید یک هفته ای محدودیت های کسب و کار  در برخی اصناف خبر داد

۲۹۲ اسلامشهری در اور کرونا فوت شدند

۲۹۲ شهروند اسلامشهری بر اثر کرونا فوت شدند

به نقل از فرماندار شهرستان اسلامشهر از ابتدای ویروس کرونا تا به امروز ۲۹۲ نفر در این شهرستان فوت شدند

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب