خبرگزاری علم و فناوری

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

کارخانجات خوزستان به دلیل ناتوانی مدیران تعطیل می شوند/ لزوم رسیدگی به مشکلات کارگران هفت تپه

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: ‌های استان ما نیز به دلیل ناتوانی و ناکارآمدی مدیران به سمت تعطیلی می ‌روند و یک به یک تعطیل می شوند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی ‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز امروز شنبه 18 مرداد ماه همزمان با عید غدیرخم به شهرستان شوش دانیال سفر کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در سفر خود به شوش دانیال در جمع کارگران شرکت هفت تپه حاضر شد و دقایقی با آنها به گفت و گو نشست.

لزوم خلع ید هفت تپه از مدیریت فعلی

در این برنامه نماینده ولی فقیه در خوزستان بر لزوم خلع ید هفت تپه از مدیریت فعلی این شرکت تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی ‌فرد تصریح کرد: هفت تپه یا باید به بخش دولتی بازگردد یا مدیریت آن به نهادهای توانمندی نظیر بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام یا سپاه سپرده شود.

وی در ادامه با اشاره به برخی از مشکلات به وجود آمده در خوزستان بیان کرد: خوزستان شرکت‌ های مشابه هفت تپه و روستاهایی نظیر غیزانیه زیاد دارد که نبود مدیران لایق و توانمند دلیل اصلی آن خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با یادآوری وجود مدیران توانمند در استان، تاکید کرد: نیازی به اعزام مدیران از خارج از استان خوزستان نداریم.

هفت تپه با قیمت بسیار ناچیز به بخش خصوصی واگذار شد

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان با بیان اینکه هفت تپه سال ‌های طولانی به عنوان قطب تولید نیشکر باعث افتخار استان خوزستان بوده است، خاطرنشان کرد: برخی افراد این کارخانه را با قیمت بسیار ناچیز به بخش خصوصی واگذار کردند که مشکلات زیادی برای شرکت و کارگران به وجود آمد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی ‌فرد در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از مشکلات کارگران هفت تپه اشاره کرد و گفت: کارگران این شرکت برای دریافت حقوق ماهیانه خود هر ماه باید کف خیابان بیایند و فریاد بزنند.

امام جمعه اهواز در بخش پایانی سخنان خود بخشی از مشکلات موجود در استان خوزستان را برشمرد و از دولتمردان و نمایندگان مجلس خواست برای حل آنها چاره اندیشی کنند.

وی در همین ارتباط توضیح داد: ما مردم خوزستان مدتی طولانی است که با مشکل آب و فاضلاب دست و پنجه نرم می ‌کنیم و مشکلات زیادی در این زمینه داریم.

سزاوار نیست خوزستان مشکل بیکاری داشته باشد

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گریزی هم به برخی دیگر از مشکلات زد و اظهار کرد: همچنین کارخانه ‌های استان ما نیز به دلیل ناتوانی و ناکارآمدی مدیران به سمت تعطیلی می ‌روند و یک به یک تعطیل می شوند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان بر لزوم افزایش نظارت ‌ها بر شرکت‌ ها و کارخانجات در سراسر کشور از جمله استان خوزستان تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی ‌فرد بیکاری را یکی دیگر از مشکلات استان خوزستان بیان کرد و افزود: منابع زیرزمینی و کشاورزی زیادی در استان ما وجود دارد و بخش عمده ‌ای از انرژی کشور نیز در خوزستان تولید می شود بنابراین سزاوار نیست مردم آن با مشکلاتی مانند بیکاری داشته باشند.

در این برنامه که در مقابل فرمانداری شوش برگزار شد کارگران هفت تپه خواستار رسیدگی به مطالبات صنفی خود شدند و اعلام کردند تا رسیدن به مطالبات خود به اعتراضات ادامه می دهند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱:۱۱

شناسه خبر: 89914

مطالب مرتبط :
هورمون درمانی

یک متخصص بیماری های داخلی:

داروهای ضد بارداری و هورمون درمانی در ایام کرونا استفاده نشود

یک متخصص بیماری های داخلی گفت: در دوران کووید ۱۹ که این ویروس خودش می تواند باعث افزایش لخته پذیری در خون شود توصیه می شود که از داروهای ضد بارداری و هورمون درمانی در حد امکان استفاده نشود.

تشخیص کرونا

برادر یک بیمار مبتلا شده به کرونا:

حرف های متناقض وزارت بهداشت ما را رنج می داد/مردم توصیه های بهداشتی را رعایت کنند

برادر یک بیمار مبتلا شده به کرونا گفت: متاسفانه مسئولان و دست اندرکاران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هر بار یک حرف متناقض می زدند که این موضوع خیلی ما را رنج می داد.

شهید سید جاسم نوری

توسط یک گروه جهادی انجام شد

توزیع آب تصفیه شده در مناطق اهواز+ تصویر

به منظور رفاه حال مردم از سوی گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری آب تصفیه صلواتی در کوی مشعلی اهواز توزیع شد.

نماز جماعت در آبادان

همزمان با عید غدیر

مساجد آبادان پس از چند ماه بازگشایی شدند

امام جمعه آبادان از بازگشایی مساجد این شهر پس از چند ماه خبر داد.

کادر درمان

همزمان با عید غدیر انجام شد

تجلیل از پرسنل بیمارستان و کادر درمان در خرمشهر

مسئولان خرمشهر همزمان با عید غدیرخم با حضور در بیمارستان از کادر درمان این شهرستان تجلیل کردند.

مشاوره تلفنی

به منظور ارائه خدمات در ایام کرونا انجام شد

راه اندازی مشاوره مجازی در آبادان

به منظور ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم و جوانان در ایام کرونا مشاوره مجازی در آبادان راه اندازی شد.

خوزستان

یادداشت/

فرار نخبگان؛ محصول بی توجهی به خوزستان

متاسفانه فرار نخبگان از استان خوزستان به دلیل این بی توجهی شدت گرفته است و موجب بهره مندی سایر استان ها از توانمندی های مدیران خوب خوزستانی شده است.

حجت ‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌ فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان

از سوی نماینده ولی در خوزستان انجام شد

تقدیر از تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان تقدیر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان و امام جمعه اهواز

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان :

تهیه بانک اطلاعاتی مربوط به نیازمندان الزامی است

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: با تهیه بانک اطلاعاتی از نیازمندان در خوزستان، توزیع کمک‌ ها به راحتی تحقق پیدا خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان و امام جمعه اهواز

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

برخی مسئولان در صدا و سیما به دنبال ناامید کردن مردم هستند/مشکلات آب و فاضلاب اهواز حل می شود

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: متاسفانه عده ‌ای از مسئولان با طرح برخی مسائل در صدا و سیما به دنبال ناامید کردن مردم از حل مشکل آب و فاضلاب هستند اما مردم باید امیدوار به حل این مشکلات باشند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب